Mark Davis'ten Henry Ruggs Açıklaması | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By BrokenSphere / CC-BY-SA

Las Vegas Raiders’ın sahibi Mark Davis, bugün yapmış olduğu bir açıklamada takıma yeni katılan çaylak oyuncu Henry Ruggs ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.  

Mark Davis bugün The Athletic’den Davis aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada; geçtiğimiz günlerde Las Vegas Raiders ile 4 yıl süreli, 5. yıl seçeneğini içeren ve 16,67 milyon değerinde bir çaylak anlaşması imzalayan Henry Ruggs’ı sezonun son 6 haftasında görmek istediğini belirtti.  

Henry Ruggs, son 6 haftada istediğim bir oyuncu. Babam her zaman Cliff Branch’ın yerini birçok şekildeki oyuncu ile doldurmaya çalıştı… hız, hız, hız, ve son 5, 6, 7 yıl içinde bundan gerçekten uzaklaştık. Gerçekten koşabilen biri bulamadık.” 

Henry Ruggs’ı izledim ve onun hızı, çabukluğu ve gücü oldukça etkileyiciydi. O tam bir oyuncu, o kadar heyecanlıydık ki belki de Raiders futbolu olmayan bir parçamız var. Onu ilk oyunda derine fırlatıyorsunuz ve tüm safety oyun ondan boyunca endişeleniyor.”  

Konu ile İlgili Daha Fazla Haber

Las Vegas Raiders, Henry Ruggs ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By June Rivera / CC-BY-SA

Mark Davis: Taraftarlar Yoksa Bende Yokum

Bugün The Athletic’den Vic Tafur aracılığıyla yeni sezon hakkında konuşan Las Vegas Raiders  takımının sahibi Mark Davis; taraftarların maçlarda bulunmayacağı taktirde kendisinin de ev maçlarına katılmayı planlamadığını dile getirdi. 

Las Vegas Raiders takımının sahibi Mark Davis, konu hakkında yaptığı açıklamaları şu sözler ile ifade etti;  

“Taraftarlar gitmezse gitmeyeceğim. Ve şu anki şekilde oyunlarımızdan hayran olmayacak. Benim için ya hepsi ya da hiç, ya tüm taraftarlar orada olacak ya da hiç olmayacak. Bir taraftara; bir stadyumda açılış oyununa gidemeyeceğini söyleyemem. Onlara gidemeyeceklerini söylemeyeceğim. Ve ah, bu arada endişelenmeyin çünkü koltuklarınızda reklam verebileceğiz.” 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here