Malcolm Jenkins CNN Yazarı Oluyor | Korumalı Futbol Türkiye

Malcolm Jenkins, aktivizm çalışmalarına farklı bir platform üzerinden devam ediyor.  

New Orleans Saints’in Safety oyuncusu Malcolm Jenkins, bugün yaptığı bir açıklama ile CNN’de yazar olarak görev olacağını bildirdi.  

“Yıllarımı kâr amacı gütmeden, ceza adalet sistemimizi, eğitim sistemimizi ve marjinal toplumlarımızdaki farklı zenginliklerin eşitsizliğini gidermek adına taban örgütlerini destekleyerek geçirdim.”  

“Diğer aktivistler, atletler ve hayatlarını adamış olan diğer kişisel için bir ses olabileceğime inanıyorum. Bu zamanlardan uzaklaştıkça gazeteciler dünyanın tekrardan uyumaya geri dönmesine izin vermek gibi bir hata yapmamalılar.”  

“Şimdi halk tarafından seçilmiş ve iktidar konumuna getirilmiş Belediye Meclisi üyelerinin, bölge avukatlarının emniyet müdürlerinin nasıl hesap verebilecekleri konusunda eğitilmesi gerekiyor. Önemli olan seçim yılında CNN ailesine katılmaya ve düzenli bir katılımcı olarak bakış açımı paylaşmaya hevesliyim.” 

Malcolm Jenkins CNN Yazarı Oluyor | Korumalı Futbol Türkiye

“Ayrıca CNN’e profesyonel sporcuları sporlarının ötesinde ve şovlarının dışında farklı bir bakış açısı ile değer getirerek onları başka bir eğitimli ses olarak görme konusundaki liderlikleri ve düşünceleri için teşekkür etmek istiyorum.”  

Anquan Boldin ile Oyuncular Koalisyonunu kuran Malcolm, uzun yıllardır profesyonel oyuncular hakkında birçok aktivizm görevinin liderliğinde bulunuyor.  

CNN’e katılacağı konusunda yapmış olduğu bu açıklamasıyla beraber Malcolm; aynı zamanda dünya çapındaki stüdyo şovlarının yanı sıra birden fazla platformda yer alarak ve özel programlara katılarak; bu aktivizm hareketlerine katkıda bulunacağını da bildirdi.  

Yapmış olduğu bu faaliyet ile Malcolm Jenkins; NFL’de aktif olarak oynarken aynı zamanda CNN’e katılan il profesyonel sporcu sıfatını da elde etti.  

Önceki makaleMaxx Crosby: Mahomes’u Durdurabilecek Bir Formül Yok
Sonraki makaleNFL ‘de Coronavirüs Paniği
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here