Mackensie Alexander Kamptan Ayrıldı | Korumalı Fubol Türkiye
Photo By Keith Allison from Hanover, MD, USA /CC-BY-SA

Mackensie Alexander, kayıp babasını aramak için takım kampından ayrıldı.  

Cincinnati Bengals, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın Cornerback oyuncusu olan Mackensie Alexander’ın, pazartesi günü bir meyve toplama gezisi sırasında ortadan kaybolan babası Jean Odney Alexandre’ı aramak için takımın eğitim kampından ayrıldığını duyurdu.  

NFL Network’ten Tom Pelissero ve Okeechobee (Florida) Şerif departmanı tarafından raporlamalar ve açıklamalar doğrultusunda; 65 yaşındaki Alexandre’ın, pazartesi günü başka bir adam ile Okeechobee’ye doğru yol aldığı ancak ona eşlik eden adamın onu geride bıraktığı, gelişmeler doğrultusunda soruşturmayı Collier County Şerif Ofisi’nin devraldığı bildirildi.  

K-9 ekipleri, Florida Vahşi Yaşam Komisyonu ve St. Lucie County Şerif Ofisi helikopterlerinin de içerisinde bulunduğu arama ekiplerin yaptığı çalışmaları Collier County Şerif Departmanı şu sözler ile ifade etti;  

“Size, Okeechobee ilçesine gece boyunca devam edecek olan helikopter ve yer aramalarımız olduğunu söyleyebilirim.”  

Mackensie Alexander – Kariyer ve İstatistikler 

Mackensie Alexander Kamptan Ayrıldı | Korumalı Fubol Türkiye
Photo By Keith Allison from Hanover, MD, USA /CC-BY-SA

2016 NFL Draft’ın 2. round ve 54. Sırasından Minnesota Vikings tarafından seçilmiş olan Alexander, 5 Mayıs 2016 tarihinde Minnesota Vikings ile; 4 yıl süreli, 4,31 milyon dolar değerinde olan, 1,98 milyon dolar garantili, +1,33 milyon dolar imzlama bonusu içeren bir çaylak anlaşmasına imza atarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Burada 4 sezon geçiren Alexander, 4 sezon sonunda Cincinnati Bengals ile 1 yıl süreli anlaşma imzaladı.  

Toplamda 4 sezon boyunca Minnesota Vikings adına sahaya çıkan Alexander, bu 4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 2 Def. Interceptions 
  • 10 Def. Int. Yards 
  • 21 Passes Defended 
  • 1 Fumbles Recovered 
  • 82 Solo Tackles 
  • 21 Assist Tackles 
  • 9 Tackles For Loss 
  • 1 Passes Defended (Playoffs) 
  • 2 Solo Tackles (Playoffs) 
  • 1 Assist Tackles (Playoffs) 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 57 maçta yer aldı. (2 Playoffs Maçı) 

4 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 57 maçta yer almış olan Mackensie Alexander, bu 57 maçın 10’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleKemah Siverand Yaptıkları İçin Özür Diledi
Sonraki makaleLions, Jacob Blake İçin Atrenmanı İptal Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here