Los Angeles Rams Yeni Formalarını Tanıttı

Los Angeles Rams Yeni Formalarını Tanıttı | Korumalı Futbol Türkiye
Los Angeles Rams” by Erik Drost is licensed under CC BY 2.0. (Cropped)

Los Angeles Rams 2021-2022 Sezonunda Kullanacak Yeni Formaların Tanıtımını Yaptı

Geçtiğimiz sezonu 10-6’lık bir skor serisi çerçevesinde kapatmış ve 2021 NFL Draft‘inin 4. Round ve 130. sırasından seçmiş oldukları; Central Arkansas Bears çıkışlı 23 yaşındaki Cornerback oyuncusu Robert Rochell ile 2 Haziran 2021 tarihinde çaylak anlaşması imzalamış olan Los Angeles Rams, son saatler içerisine sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu bir paylaşım çerçevesinde yeni sezon formalarını tanıttı.

Rams, Twitter üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarda “Geçmişi Onurlandırmak ve Geleceği Kucaklamak” ile “Azametle İşlenmiş” başlıkları altında yeni formalarının lansmanını yaparken, nostaljik bir tarzın geleceğin teknolojisi ile dizaynı çerçevesinde ortaya çıkan yeni formaların NFL Gündem’de birinci sıraya yerleşmesi hiç de uzun sürmedi.

Rams’in yeni formalarını nasıl buldunuz ve sizce yeni formalar geçtiğimiz sezona kıyasla nasıl bir duruş ortaya koyuyor? Yorumlarda bizlere belirterek sizler de Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı | Korumalı Futbol Türkiye’nin bir parçası olun!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir