LOs Angeles rams yeni tasarımları

Los Angeles Rams, takım ve NFL tarihinde daha önce görülmemiş bir tasarımla yeni sezona başlıyor!

SoFi Stadyumu‘nun 2020 yılının temmuz ayında tamamlanacak olmasıyla beraber Los Angeles‘a geri dönüş yapacak olan Rams, yeni evinde yeni formaları ile sezona başlayacak.

Pekala şimdi haydi gelin, sizlerle beraber Los Angeles Rams‘in yeni formalarına bir göz atalım!

Los Angeles Rams‘in yeni tasarımları, NFL tarihinde daha önce kullanılmamış bir detayı içeriyor. Formalar, kirli beyaz bir gölge tasarımı ile formada değişik bir görüntüye sahiplik yapıyor.

Tarihi Andıran Bir Detay!

Standart beyaz renkten biraz daha gri renk içeren kirli beyaz bir tondaki bu özelliğe takım, “Bone(kemik)” ismini veriyor. Takım tarafından yapılan bir açıklamaya göre böyle bir tonlamanın forma içerisinde kullanılmasının nedeni, eski kitapların tozlu sayfalarını andırarak tarih duygusunu uyandırmak.

Aynı zamanda yeni formalarda görüyoruz ki Los Angeles Rams, 1973-99 yılları arasındaki tasarımlara benzer forma tasarımlarını da bizlere sunuyor.

Kuşkusuz olarak formanın en can alıcı yeri de kask tasarımları oluyor. Takımın evrimleşmiş boynuz logosu, kaskın sağ ve sol taraflarında canlı ve keskin renklerde bulunarak formaları bir hayli canlandırıyor.

Yeni formaları kendilerine ulaşan Rams oyuncuları, formaların yeni tasarımlarına deyimi yerindeyse hayran kaldı denebilir. Öyle ki birçok oyuncu Twitter üzerinden, yeni formalar ile sahaya çıkmaya sabırsızlandıklarını dile getirdi.

Tüm gelişmeler ile tekrardan karşınızda olacağız, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here