Logan Ryan, Tennessee Titans’a Geri Dönmeyecek!

Devin ve Jason McCourty‘nin “Double Coveragepodcast‘ine konuk olan Logan Ryan, Tennessee Titans ile aralarında neler geçtiğini ve neden geri dönmeyeceğini açıkladı.

6 Mayıs tarihinde Tennessee Titans‘dan resmi olarak ayrıldığını ve 2020 sezonunda Tennessee Titans‘da oynamayacağını bildiren Logan Ryan, konuk olduğu Double Coverage programında Tennessee Titans ve kendisi arasındaki olay hakkında konuştu.

Beni Geri Almaya Çalışmadılar!

“Bu sadece bir işti, ve bu seferki biraz farklı. Tennessee Titans bana asla yeni bir sözleşme teklif etmedi. Ya da bir uzatma talebi ile bana gelmedi. Ayrıldıktan sonra ise asla beni geri almaya çalışmadılar. “

Ve Sözlerine şöyle devam etti;

Tennessee Titans farklı pozisyonlarda çok fazla baskıya maruz kaldı. Yani hem Quarterback Ryan Tannehill, hem de NFL Rushing şampiyonu Derrick Henry‘yi ellerinde tutmanın bir yolunu bulmak zorundaydılar. Örneğin Jurrel Casey‘nin transferini gerçekleştirdiler ve Jack Conklin‘in 5. yıl seçeneğini reddettiler.”

Logan Ryan

Bunların yanı sıra ise Logan Ryan, Titans takımına makul bir teklifle yaklaştığını söyledi; Teklife göre Titans, Logan ile en son sözleşmesi sırasındaki aynı yıllık maaşı (10 Milyon Dolar) değerinde bir yıllık anlaşma imzalayacaktı. Ancak takım bu anlaşmaya pek sıcak bakmadı.

Tennessee Titans ile bir geleceği olmadığını fark eden Logan Ryan, geçtiğimiz hafta Insatgram üzerinden takıma resmi olarak veda ettiğini bildirdi.

NFL istatistiklerine göre son senelerde takımlar, genç oyunculara çok daha fazla ilgi gösteriyorlar. 29 yaşındaki Logan Ryan‘ın ise kendisini kanıtlamak ve kariyeri hakkında çok daha iyi bir yol çizebilmesi için geriye 5 seneden az bir zamanı kaldı. Öyle ki yaşı otuzu geçen oyunculara NFL takımları pek de sıcak gözle bakmıyorlar.

2020-2021 sezonunun başlamasının öncesindeki bu durgun dönemde tüm takımlar sessiz bir şekilde hareket ediyor ve çok girişken bir yapı sergilemiyorlar. Ancak bu sezon hakkında bildiğimiz tek bir şey varsa o da geçtiğimiz sezonda çok fazla olay atlatan Jacksonville Jaguars‘ın bu seneye çok iddialı bir şekilde başlayacağıdır. Yaşanacak gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz. Takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir