LJ Collier, Bu Sezonda Kendisini Kanıtlamaya Hazır | Korumalı Futbol Türkiye

LJ Collier, geçen sezonki başarısızlıklarından sonra bu sezon kendisini kanıtlamaya hazır olduğunu açıkladı.  

Seattle Seahawks’ın 2019 NFL Draft’ının 29. Sıradan seçimi olan LJ Collier, geçtiğimiz sezon oldukça kötü bir performans sergilemişti. 

Geçtiğimiz sezonda 11 maçta yer alan LJ Collier, sadece 3 tackle yapmış ve sezon boyunca başka bir şey yapamamıştı. 

2019 Sezonundaki başarısızlıklarından ve kötü performansından dolayı hoşnut olmadığını belirten oyuncu bugün yeni açıklamalarda bulundu.  

Collier, bugün ESPN’e yapmış olduğu açıklamada;  

“Oraya geri dönüp insanlara olduğumu göstermek için çok heyecanlıyım. Günün sonunda bende bir futbolcuyum. Tıpkı herkes gibi, futbolu yüksek seviyede oynayabilirim. En iyilerden biri olduğumu ve ne yapmam gerekiyorsa onu yapabileceğimi, bu yıl göstereceğim.”  

LJ Collier, Bu Sezonda Kendisini Kanıtlamaya Hazır | Korumalı Futbol Türkiye
LJ Collier, Seattle Seahawks

2019 sezonunda ayak bileği yaralanması geçiren Collier’in NFL’de oynayabilmek için ilk aşamada biraz zamana ihtiyacı olduğu ortaya çıkmıştı.  

Collier’ın sakatlığı süresince Jadeveon Clowney’i satın alan Seattle Seahawks; Bir süre sonra Jadeveon Clowney için büyük miktarda para harcamamaya ve LJ Collier’a odaklanarak 2019 NFL Draft seçimlerinin uygun bir yedek olmasını umduklarını belirtmişti.  

Ayrıca Collier

“Geçen yıl NFL hakkında çok şey öğrendim ve etrafımda harika adamlar vardı, onlardan oldukça iyi şeyleri ve bu yıl oyunda neler yapabileceğimi öğrendim.” Sözlerini ifade ederek geçen sezondaki başarısızlıklarından tecrübe edindiğini de belirtti.  

Collier’in bu sezonda da kendisini kanıtlayabilmek için şansı olacak ancak kendisinin iddia ettiği kadar iyi bir performans sergileyemezse; Seattle Seahawks’da uzun bir süre boyunca kalamayacağı ihtimali oldukça yüksek gözüküyor.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here