Allegiant Stadyumu 2021 Pro Bowl'a Ev Sahipliği Yapacak | Korumalı Futbol Türkiye

2016’da yapımına başlanan Allegiant Stadyumu neredeyse tamamlandı.  

NFL Network tarafından yapılan bir habere göre; temmuz ayında açılması beklenen Allegiant Stadyumu’nun 2021 Pro Bowl’a ev sahipliği yapacağı bildirildi.  

NFL Executive Vice President Peter O’Reilly, gelişmeler hakkında şu sözleri söyledi;  

Pro Bowl haftasının heyecanını Las Vegas taraftarlarımıza ve topluluğumuza ilk kez getirmek için RaidersLas Vegas Convention ve Visitors Authority ile ortaklık yapmayı dört gözle bekliyoruz.” 

“Son dört yılda Pro Bowl’u büyütmemize ve geliştirmemize yardımcı olan olağanüstü ortaklığından dolayı Orlando şehrine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” 

“Ayrıca Florida’daki partnerlerimiz olan;  Flordia Citrus Sports,  Camping World Stadium, ESPN Wide World of Sports,  Visit Orlando’ya  da gelecekte hatırlanacak güzel anılar yaratmak konusunda bize yapmış oldukları yardımlar ve sarf ettikleri eforlardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.”  

Pro Bowl haftasının Las Vegas’ta yapılacağının açıklanması üzerine lig tarafından Las Vegas’ta Pro Bowl bünyesinde topluluk için hayır odaklı etkinliklerin de gerçekleştirilmesinin destekleneceği açıklandı.  

Allegiant Stadyumu 2021 Pro Bowl'a Ev Sahipliği Yapacak | Korumalı Futbol Türkiye
Allegiant Stadyum / Las Vegas

Las Vegas Raiders başkanı Marc Badain ise konu hakkında; 

Las Vegas Raiders NFL Pro Bowl’u Allegiant Stadyumu ve dünyanın spor ve eğlence başkenti Las Vegas’ahoş geldiniz. Pro Bowl haftası NFL’in sunabileceği en iyi şeylerin bir kutlamasıdır ve ligin en büyük yıldızlarını onurlandırmak, kutlamak için Las Vegas’tan daha iyi bir yer yoktur. NFL, LVCVA ve Las Vegas Raiders, dünya standartlarında bir etkinlik gerçekleştirmek için sabırsızlanıyor.”  

Sözlerini sarf ederken Las Vegas Konvensiyonu ve Ziyaretçi Yetkilisi başkanı/ CEO’su olan Steve Hill ise; 

NFL’in 2021 Pro Bowl’u Las Vegas’a getirme konusundaki liderliğinden ve taahhüdünden memnun olduk. Sadece Las Vegas’ta olabilecek ve bir hafta sürecek olan bu kutlama için en iyi NFL oyuncularını ve inanılmaz olan hayran kitlesini ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.” Sözlerini kullandı.  

Bedavaya PRO Bowl VIP Seyahat Mi? Kim istemez Ki?

Bu yılın ilerleyen zamanlarında biletlerin satışa sunulacağını açıklayan NFL, aynı zamanda tüm taraftarların bir VIP seyahat kazanma şansı olduğunu da bildirdi. 

Bu muhteşem sürpriz ile Pro Bowl’a VIP seyahat kazanmak isteyen taraftarların nfl.com/VegasPB’ye kayıt yapması gerekiyor.

Hiçbir ücret ödemeden Pro Bowl VIP seyahat kazanma şansı, kim istemez ki? Katılacak olan herkese başarılar!  

Önceki makaleTampa Bay Buccaneers Yeni Formalarını Tanıttı
Sonraki makaleAldrick Rosas Tutuklandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here