Lary Fitzgerald: İşe Geri Dönmek Konusunda Herkes Endişeli | Korumalı Futbol Türkiye

Geçtiğimiz hafta sosyal adaletsizliğin gidişatı hakkında konuşan Lary Fitzgerald, “Ulus olarak iyi bir durumda değiliz.” ifadelerini kullanmıştı. 

Fitzgerald, bu hafta ise Arizona Cardinals’in resmî web sitesi aracılığıyla yapmış olduğu bir konuşmada yeni sezonda Arizona Cardinals’i ve takımın genel bütünlüğünü değerlendirdi.  

Fitzgerald yaptığı konuşma esnasında; “İşe geri dönmek konusunda herkes endişeli.” sözlerini kullanarak oldukça dikkat çekti.  

“Bireysel olarak harika ve oldukça yetenekli olan oyuncularımız var ancak sen sadece kolektif alanda takım olarak iyisin. Uygulama alanına girmeli ve bazı karışıklıkların üzerinde çalışmalıyız. Yaptığımız şeye alışmış ve bunları kavramış olan adamlar almalıyız.”  

“Bence herkes işe geri dönüp sahaya girmek için endişeli, tam olarak neye sahip olduğumuzun bir görünüşü bu olabilir.”  

“Manzara nasıl gözükürse gözüksün, yeni oyuncuların en kısa sürede adapte olduğu ve onların zirveye çıkmasını sağlayan bir takım. (Arizona Cardinals)” 

Larry Fitzgerald: "Ulus Olarak İyi Bir Durumda Değiliz" | Korumalı Futbol Türkiye

 Aynı zamanda Lary Fitzgerald, Kyler Murray’in tekrardan takım ile birlikte çalışmaya dönmek konusunda endişeli olduğunu da dile getirdi.  

“Onunla konuşuyorum, etrafımızda olmayı seviyor. Ancak aynı zamanda bunu bir sonraki seviyeye taşıyarak geçen yıl başardığı şeylerin üzerinde bir şeyler inşa etmek istiyor. NFL Yılın Çaylağı için oynayan birçok oyuncu var ve o da aynısını bizim için yapmak istiyor. Umarım kısa süre içerisinde bunu burada yapabiliriz.”  

Lary Fitzgerald, tüm bu yapmış olduğu konuşmalardan sonra Arizona Cardinals için gerçekleştirilecek olan eğitim kampının; temmuz ayı sonlarında başlayacağını ve bir-iki kez takım olarak bir araya geleceklerini de belirterek sözlerini noktaladı.  

Önceki makaleBaltimore Ravens, Değişim Çağrısı Yapıyor
Sonraki makaleJJ Watt: Diz Çökmek Saygısızlık Değil
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here