Lary Fitzgerald: İşe Geri Dönmek Konusunda Herkes Endişeli | Korumalı Futbol Türkiye

Geçtiğimiz hafta sosyal adaletsizliğin gidişatı hakkında konuşan Lary Fitzgerald, “Ulus olarak iyi bir durumda değiliz.” ifadelerini kullanmıştı. 

Fitzgerald, bu hafta ise Arizona Cardinals’in resmî web sitesi aracılığıyla yapmış olduğu bir konuşmada yeni sezonda Arizona Cardinals’i ve takımın genel bütünlüğünü değerlendirdi.  

Fitzgerald yaptığı konuşma esnasında; “İşe geri dönmek konusunda herkes endişeli.” sözlerini kullanarak oldukça dikkat çekti.  

“Bireysel olarak harika ve oldukça yetenekli olan oyuncularımız var ancak sen sadece kolektif alanda takım olarak iyisin. Uygulama alanına girmeli ve bazı karışıklıkların üzerinde çalışmalıyız. Yaptığımız şeye alışmış ve bunları kavramış olan adamlar almalıyız.”  

“Bence herkes işe geri dönüp sahaya girmek için endişeli, tam olarak neye sahip olduğumuzun bir görünüşü bu olabilir.”  

“Manzara nasıl gözükürse gözüksün, yeni oyuncuların en kısa sürede adapte olduğu ve onların zirveye çıkmasını sağlayan bir takım. (Arizona Cardinals)” 

Larry Fitzgerald: "Ulus Olarak İyi Bir Durumda Değiliz" | Korumalı Futbol Türkiye

 Aynı zamanda Lary Fitzgerald, Kyler Murray’in tekrardan takım ile birlikte çalışmaya dönmek konusunda endişeli olduğunu da dile getirdi.  

“Onunla konuşuyorum, etrafımızda olmayı seviyor. Ancak aynı zamanda bunu bir sonraki seviyeye taşıyarak geçen yıl başardığı şeylerin üzerinde bir şeyler inşa etmek istiyor. NFL Yılın Çaylağı için oynayan birçok oyuncu var ve o da aynısını bizim için yapmak istiyor. Umarım kısa süre içerisinde bunu burada yapabiliriz.”  

Lary Fitzgerald, tüm bu yapmış olduğu konuşmalardan sonra Arizona Cardinals için gerçekleştirilecek olan eğitim kampının; temmuz ayı sonlarında başlayacağını ve bir-iki kez takım olarak bir araya geleceklerini de belirterek sözlerini noktaladı.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here