Larry Warford Serbest Bırakıldı!
BUFFALO, NY - NOVEMBER 12: Larry Warford #67 of the New Orleans Saints looks on from the sideline during NFL game action against the Buffalo Bills at New Era Field on November 12, 2017 in Buffalo, New York. (Photo by Tom Szczerbowski/Getty Images)

Larry Warford, son zamanlarda yeterince büyüyen serbest bırakılanlar listesine dahil oluyor! Saints, geçtiğimiz saatlerde Larry Warford‘u serbest bıraktıklarını açıkladı!

NFL Network tarafından yapılan bir açıklamaya göre oyuncunun serbest bırakılmasının New Orleans Saints takımına 7 milyon dolardan fazla tasarruf sağladığı bildirildi.

Warford bu baharda 750 bin dolarlık bir bonus kazanmıştı ancak takımın Jameis Winston ve Taysom Hill ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda bütçede sıkıntı yaşanınca Warford‘un bonusu dahil olmak üzere bazı kesintiler yapılmak zorunda kalındı.

Larry Warford, 2013 NFL Draft döneminin üçüncü turunda Detroit Lions tarafından seçilmişti ve yaklaşık 8 yıllık kariyerinin ilk üç yılını Detroit Lions‘ta geçirmişti.

Oyuncunun daha sonraki durak noktası olan New York Saints, Warford ile 34 milyon dolar değerinde 4 yıllık bir anlaşma imzalamıştı.

3 Pro Bowl zaferi ile Saints‘e başarıyı getiren Larry Warford, kariyeri boyunca oynamış olduğu 101 maçın hepsinde başlangıç oyuncusu olmuştu.

Takımların son zamanlardaki kadro değişim süreci hız kesmeden devam etmekle beraber serbest bırakılan oyuncu listesi git gide uzuyor. Gelecekte yaşanacak olan gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here