Lane Johnson Sezona Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Stadiıum Background Photo By (The original uploader was Betp at French Wikipedia. - modifications by User:Maps and stuff: perspective correction to straighten foreground goalpost; cropped part of sky to match aspect ratio of side-by-side image in the Philadelphia article's montage-style infobox; removed large ad at far side of field by cloning.) / CC-BY-SA Lane Johnson Photo by Keith Allison from Hanover, MD, USA / CC-BY-SA

Lane Johnson 2020-2021 Sezonu İçin Formasını Çıkarttı

Philadelphia Eagles’ın 8 sezonluk Offensive Tackle oyuncusu olan Lane Johnson, geçtiğimiz saatler içerisinde gazetecilere yapmış olduğu bir açıklamayla birlikte; yaşadığı ayak bileği sakatlığından dolayı resmi olarak 2020-2021 sezonuna veda ettiğini duyurdu.

OT oyuncusu Johnson –Philadelphia Inquirer’dan Les Bowen aracılığıyla-; “Bileğimin içi çöktü”

Lane Johnson’ın ayak bileği sakatlığının ameliyata ihtiyaç duyduğu kesinlik kazanmışken, oyuncunun uzun süreli bir rehabilitasyon süreci içerisine girmesi bekleniyor.

Lane Johnson – Kariyer ve İstatistikler

Lane Johnson - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Keith Allison from Hanover, MD, USA / CC-BY-SA

2013 NFL Draft‘ının 1. round ve 4. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Johnson, 20 Temmuz 2013 tarihinde Philadelphia Eagles ile; 4 yıl süreli, 19,85 milyon dolar değerinde olan ve +12,81 milyon dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Philadelphia Eagles adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Johnson, toplamdaki 8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 2 Fumbles Recovered

İstatistiğini elde etmesinin yanı sıra;

  • 2018 NFL Top 100(#95)
  • 2017 First Team All-Pro

Ödüllerini de elde etti ve 2017, 2018, 2019 Pro Bowl’ları da dahil olmak üzere toplamda 99 maçta yer aldı.

8 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 99 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Lane Johnson; bu 99 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleSam Darnold Sahalara Geri Dönüyor
Sonraki makaleTeddy Bridgewater Sahalara Geri Dönüyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here