Lamar Jackson:
Jayne Kamin-Oncea/Getty Images

Baltimore Ravens’ın QB oyuncusu NFL MVP Lamar Jackson, geçtiğimiz sezonun playoffları hakkında konuştu.  

Geçtiğimiz sezona oldukça iddialı bir giriş yapan Baltimore Ravens, ocak ayında performanslarını düşürmüş ve tökezlemeye başlamışlardı.  

Comlex’s Load Management Podcast’ine konuk olan Lamar Jackson, geçtiğimiz sezonun playofflarındaki bu performans düşüşünü değerlendirdi.  

“Hiçbir takımı küçümseyemezsiniz ve bu tamda bizim yaptığım şeydi. Playofflarda olan şey buydu, insanların seçtiği takıma yenildik. (insanların güvendiği ve bizim küçümsediğimiz anlamında)”  

“Şu anda 2020 sezonunun ilk maçı olarak Cleveland Browns ile oynamayı dört gözle bekliyorum. Ayrıca şunu da söylemeliyim ki rakiplerini hafife alma, bizim yaptığım şey buydu ve bizi sürprizlerle yakaladılar.”  

Oyuncu Hakkında Daha Fazlası 

Madden NFL 21 Cover Oyuncusu Lamar Jackson Oldu 

Madden NFL 21 Cover Oyuncusu Lamar Jackson Oldu | Korumalı Futbol Türkiye
Photos of Madden NFL 2021 | announced from EASports

EA Sports, bugün Madden NFL 21 hakkındaki ilk detayları paylaştı.   

Yapılan açıklamada Baltimore Ravens’ın Quarterback oyuncusu NFL MVP Lamar Jackson’ın Madden NFL 21 kapağında yer alan oyuncu olduğu belirtildi.   

2005 Yılında Ray Lewis’in de Madden NFL’in cover oyuncusu olmasıyla beraber L. JacksonMadden NFL kapağında bu zamana kadar yer almış olan 2. Baltimore Ravens oyuncusu oldu. 

EA SportsMadden’ın resmî web sitesinde ise oyunu şu şekilde tanımlıyor.   

“Kendine has stili ile NFL MVP Lamar Jackson, Madden NFL 21 kapağında göz kamaştırıyor.” 

“Dinamikliği, çevikliği ve çarpıcı hızı; Baltimore Ravens süper star Quarterback oyuncusunu açık alanda dokunulmaz kılıyor. Yükselen NFL yıldızlarının korkusuz yüzü olan Lamar Jackson, oyunu değiştirdi.” 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here