La'el Collins Sezona Erkenden Veda Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA La'el Collins Photo By Jeffrey Beall / CC-BY

Dallas Cowboys La’el Collins için kötü haberi verdi.  

Dallas Cowboys tarafından geçtiğimiz saatler içerisinde yapılmış olan bir açıklama ile birlikte, yaşadığı kalça sakatlığı nedeniyle sezonun birinci haftasının öncesinde Injured Reserve’e yerleştirilen Tackle oyuncusu La’el Collins’in; bu çarşamba günü ameliyat olacağı ve oyuncunun sezonun geri kalanında sahaya çıkmayacağını bildirdi.  

La’el Collins – Kariyer ve İstatistikler 

Dallas Cowboys Tackle La'el Collins - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison from Hanover, MD, USA / CC-BY-SA

2015 NFL Draft’ında Undrafted olarak kalan Offensive Tackle oyuncusu Collins, 7 Mayıs 2015 tarihinde Dallas Cowboys ile; 3 yıl süreli, 1,599,000 dolar değerinde olan ve + 21,000 dolar imzalama bonusu içeren bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

2017 yılında Dallas Cowboys ile 2 yıl süreli ve 15,4 milyon dolar değerinde bir uzatma anlaşması imzalayan Collins; 3 Eylül 2019 tarihinde Dallas Cowboys ile 5 yıl süreli ve 50 milyon dolar değerinde olan bir uzatma anlaşması daha imzalayarak; Dallas Cowboys’taki yerini sağlamlaştırdı.  

Bu zamana kadar Dallas Cowboys adına sahaya çıkan Offensive Tackle  oyuncusu Collins, toplamdaki 6 (+2020 Sezonu) sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 1 Times Fumbled 
  • 2 Yards Recovered Fumbles Were Returned 
  • Offensive Line Penalites / 13 Holding / 7 False Start / 5 Decl/Offs / Total – 22 Penalties 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 62 maçta yer aldı. 

Dallas Cowboys adına sahaya çıktığı toplamdaki 6 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 62 maçta yer almış olan Offensve Tackle oyuncusu Collins; bu 62 maçın 61’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleJordan Ta’amu Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makaleMichael Burton, Tekrar Covid-19 Testi Yaptırıyor
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here