Kyle Shanahan 2025’e Kadar San Fransisco 49ers’da Kalıyor

Kyle Shanahan, San Fransisco 49ers ile var olan sözleşmesini yeniledi.  

NFL Network’ten Ian Rapoport tarafından yapılan haber doğrultusunda San Fransisco 49ers ile Kyle Shanahan arasında yer alan sözleşme uzatıldığı açıklandı.  

Yapılan son anlaşmayla beraber Kyle Shanahan’ın 2025 yılına kadar San Fransisco 49ers’ta kalacağı da bildirildi.  

Takımı Super Bowl LIV’ye taşımasının yanı sıra birçok galibiyeti de takıma kazandıran  K. Shanahan, takım tarafından oldukça benimsendi.  

NFL’deki koçluk kariyerinde 16. Yılına girecek olan Shanahan, bu sene San Fransisco 49ers ile dördüncü yılını tamamlamaya hazırlanıyor.  

Kyle Shanahan 2025'e Kadar San Fransisco 49ers'da Kalıyor | Korumalı Futbol Türkiye
Jimmy Garoppolo #10

Kyle Shanahan Hakkında Daha Fazlası 

Kyle Shanahan bugün yaptığı açıklamada Jimmy Garappolo hakkında konuştu.  

San Fransisco 49ers takımının baş koçu  ShanahanNBC Sports Bay Area aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada;   

Jimmy’nin tüm zamanların en iyi oyun kurucularından biri olmak gibi bir amacı olduğunu biliyorum. Jimmy’yi tanıyorum ve Jimmy’nin böyle bir yeteneğe sahip olduğuna inanıyorum. İkimiz de bunun için çalışıyoruz ve bunu yapma yeteneğine gerçekten sahipse oldukça mutlu olacağız.”   

Ayrıca Shanahan, geçtiğimiz sezondan bu yanan dizindeki sorunlardan dolayı rehabilitasyon süreci geçiren Jimmy Garappolo için onun artık farklı biri haline geldiğini söyledi.  

“Düşüncelerinin çok daha net olduğunu söyleyebilirim, artık bir ACL (Anterior Cruciate Ligament– Ön Çapraz Bağ Yaralanması) için endişelenmiyor ve rehabilitasyon yapıyor.” 

“Bence Jimmy bu sezon için oldukça coşkulu, geçtiğimiz sezon tüm maçlarda yer aldığı ilk yılıydı ve bizi Super Bowl kupasına kadar yaklaştırdı, bir sonraki adım ise Lombardi kupasını kaldırmaktır.” 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir