Kasey Crosby, Yeditepe Eagles Kadrosuna Geri Döndü! | Korumalı Futbol Türkiye
Yeditepe Eagles Amerikan Futbol Takımı logosu Yeditepe Eagles Instagram hesabından alınmış olup tüm hakları Yeditepe Eagles Amerikan Futbolu takımına aittir.

Kasey Crosby, yeniden Yeditepe Eagles kadrosuna katıldı.  

Covid-19 pandemik salgısı neticesinde yarıda kesilen ve mevcut sıralama ile tescil edilen Korumalı Futbol Profesyonel Birinci Ligi 2019-2020 sezonu şampiyonu olan Yeditepe Eagles, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; Kasey Crosby ile yeniden anlaşma imzaladıklarını açıkladı.  

Koç Kasey Crosby, Yeditepe Eagles’ın Futbol Operasyonları Yöneticiliğini üstlenecek.  

Önceki makaleGreen Bay Packers ‘tan Sosyal Adalet için $250.000 Bağış!
Sonraki makaleNFL Offensive Player of the Week | 7. Hafta
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here