Chiefs, Patrick Mahomes ile 10 Yıllık Sözleşme İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye

Kansas City Chiefs, takımın ve Super Bowl LIV’ın yıldız oyuncusu olan Patrick Mahomes ile olan anlaşmasını uzatıyor. 

Kansas City Chiefs bugün yapmış olduğu bir açıklama ile, takımın #15 numaralı Quarterback oyuncusu Patrick Mahomes ile 10 senelik bir anlaşma imzaladığını açıkladı.  

Takımda 3. senesini dolduracak olan Patrick Mahomes’un, yapılmış olan bu anlaşma ile bir aksilik olmadığı sürece; 2030’a kadar (2031 sezonu dahil olmak üzere) Kansas City  Chiefs’de kalacağı bildirildi.  

Yapılan anlaşmanın detayları henüz rapor edilmezken; yapılan açıklamalar dahilinde çıkarımlar yapıldığında bu anlaşmanın 2018 NFL MVP Quarterback oyuncusu olan Patrick Mahomes’i tarihin en zengin oyuncularından yapacağı anlaşılıyor.  

Bulunduğumuz dönem içerisinde takımlar, oyuncular ile 2-3-4 yıllık anlaşmalar yaparken, Kansas City Chiefs’in Patrick Mahomes ile yapmış olduğu 10 senelik anlaşma da bu hipotezin temelini oluşturuyor.  

Chiefs, Patrick Mahomes ile 10 Yıllık Sözleşme İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye

Patrick Mahomes ile ilgili daha fazlası 

Patrick Mahomes’dan Sanal Mezuniyet Konuşması 

Kansas City Chiefs‘ın QB oyuncusu Mahomessanal mezuniyet hakkında konuştu. 
 

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde size, San Fransisco 49ers ve Chegg Inc. ortak organizasyonu olacak olan bir sanal mezuniyetten bahsetmiştik. Patrick Mahomes‘da bu sanal mezuniyet hakkında mezun olacak öğrencilere bir mesaj iletti. 

Sanal mezuniyet için hazırladığı video mesajında Patrick Mahomes şu sözleri sarf etti; 
 

“Bunun sizin ve ailenizi öngördüğü mezuniyet töreni olmadığını biliyorum. Ancak bu, buraya kadar üstesinden geldiğiniz tüm zor işleri, geç saatlere kadar çalışmayı ve fedakarlıkları değiştirmiyor. Eminim bugünü kutlamak için Chimy’s ya da Broadway’e gitmeyi tercih edersiniz, ama dünya bugün, daha öncekinden çok farklı bir yerde. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here