Rick Burkholder Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Arrowhead Stadium Photo By Kj1595 / CC-BY-SA Kansas City Chiefs Logo By ESPN / CC-BY All-Pro Reels / CC-BY-SA

Kansas City Chiefs, Covid-19 Fırtınasına Kapılmış Olabilir Mi?  

Kansas City Chiefs, geçtiğimiz dakikalar içerisinde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Head Athletic Trainer’ı olan  Rick Burkholder ‘ın covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.  

Kansas City Chiefs;  

“Bu sabah kulübe, bir personelin Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi. Kişi, ekibin tıbbi bakımı altında kendi kendini karantina altına aldı ve temas takibi gerçekleştirilmeye devam ediyor. Ekip şu anda NFL’in Intensive protokolü içerisinde ve lig ile tıp uzmanlarıyla yakın çalışıyor.”  

“Oyuncularımızın, antrenörlerimizin ve personelimizin sağlığı ve güvenliği bir numaralı önceliğimiz olmaya devam ediyor.”  

Chiefs, bu sabah tedbirsiz bir şekilde antrenman yapacak ve ardından tesisler bu öğleden sonra kapatılacak ve toplantılar sanal olarak yapılacak.” 

“Durumu izlemeye devam edeceğiz. Ekibi ve çevremizdekileri korumak için gereken uygun önlemleri alacağız.” 

“Takım, pazar günü Carolina Panthers’e karşı oynamak için hazırlıklarına devam edecektir.”  

Önceki makaleGame Ball of the Week | 1. Hafta
Sonraki makaleJordan Reed Aktif Oyuncu Kadrosuna Alındı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here