Justin Rohrwasser Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Patriots, Nick Folk’dan sonra Justin Rohrwasser ‘ı da serbest bıraktı.  

New England Patriots, geçtiğimiz saatlerde Nick Folk’u serbest bıraktığını açıklamıştı. Ancak sular soğumadan New England Patriots cephesinden  bir serbest bırakma haberi daha geldi.  

New England Patriots, geçtiğimiz saatler içerisinde yapmış olduğu bir diğer açıklama ile; 2020 NFL Draft’ın 5. round ve 159. sırasından seçilen çaylak Placekicker oyuncusu Justin Rohrwasser’ı da serbest bıraktıklarını duyurdu.   

Justin Rohrwasser – Kariyer ve İstatistikler 

Kolej futbolu kariyerini CUSA konferansına dahil olan üniversitelerden Marshall Üniversitesi’nin Marshall Thundering Herd takımında Placekicker oyuncusu olarak geçirmiş olan Rohrwasser, toplamdaki 2 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 79 Extra Points Made 
  • 82 Extra Points Attempted 
  • 33 Field Gıaks Made 
  • 42 Field Goals Attemtped 
  • 178 Points Kicking 
  • 1 Solo Tackles 
  • 1 Assist Tackles 
  • 2 Fumbles Recovered 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 26 maçta yer aldı. 

Rohrwasser, 2019 sezonunun bitiminde kolej futboluna veda ederek NFL Draft’a katıldı. 

NCAA CFB kariyeri sonucunda 2020 NFL Draft’a katılan çaylak Placekicker oyuncusu Rohrwasser, 2020 NFL Draft’ın 5. round ve 159. sırasından  New England Patriots tarafından seçilerek profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Konu İlgili Daha Fazla Haber 

Nick Folk Serbest Bırakıldı 

Nick Folk Serbest Bırakıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA Nick Folk Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

 
New England Patriots, Placekicker Nick Folk ile yollarını ayırdı.  

New England Pariots, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın 1 sezonluk Placekicker oyuncusu olan Nick Folk’u serbest bıraktıklarını duyurdu. 

Önceki makaleNick Folk Serbest Bırakıldı
Sonraki makaleBrandon Carr, Cowboys ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros yılmaz, küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Asıl gayem eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, bu sürece kadar geliştirdiğim projeler ve gelecekte geliştirecek olduğum projeler ile başarılı bir girişimci olarak; genç beyinlerin fikirlerini destekleyecek bir ajans kurmak. Şu anda üniversite adayı bir öğrenciyim. Üniversiteye kadar olan zaman zarfında ise yazılım, donanım gibi birçok temel ve alt kavramlar üzerinde çalışmalar gerçekleştiriyor, her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştiriyorum. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, gayrimenkul, spor, girişimcilik gibi konularla da ilgileniyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here