Jurrel Casey: Bir Çöp Parçası Gibi Kenara Fırlatıldım

Jurrel Casey, bugün yapmış olduğu bir röportajda transferi hakkında çarpıcı açıklamalar ve eleştirilerde bulundu.  

Jurrel Casey, bugün Devin ve Jason McCourty’s Double Coverage Podcast’inde yapmış olduğu bir açıklamada Tennessee Titans Denver Broncos transferi hakkında konuştu.  

2 ay önce Tennessee Titans tarafından Denver Broncos’un 2020 NFL Draft 7. seçimi karşısında transfer edilen Jurrel Casey, yaptığı konuşmalarda tavrını açık ve sert bir şekilde ortaya koydu.  

“Bu işin çok çılgınca olan kısmı onlara çok şey vermen, özellikle serbest bir oyuncu olarak başka bir yere gitme fırsatın olduğu zaman. 2-14, 3-13 bunlar zor zamanlardı. Sadık bir insansın ve işlerin doğru yönde gittiğini hissediyorsun, oyunun merkez parçasısın. Savaşmaktan başka şansın yok.”  

Jurrel Casey: Bir Çöp Parçası Gibi Bir Kenara Fırlatıldım | Korumalı Futbol Türkiye
Jurrel Casey, Tennessee Titans #99

“Daha iyi olmak ve bunu ana odağımız haline getirmek için çabalıyoruz ve ben bunun ana bloğu değilmişim gibi beni çöpe atıyorsunuz. Bir yıl önce yaralanmama rağmen tüm sezon boyunca hepiniz için oynadım. Şikâyet etmedim ve yapmamı istediğiniz her şeyi yaptım, buna rağmen beni bir çöp parçası gibi fırlattınız. Günün sonunda ise bu anlaşmaların hiçbiri sadık değil.” 

“Bu kalbe gelen bir darbeydi çünkü onlardan birinin beni vuracağını düşünürdüm. İşin kalbimi acıtan tarafı ise transfer gerçekleşmesine yaklaşık 30 saniye kalana kadar beni kimsenin aramamış olmasıydı.  3 ya da 4 gün boyunca karımdan bana 1 dakika vermesini istediğim anlar oldu. O anlarda oldukça fazla göz yaşı döktüm.” 

9 Sezon boyunca sizin için oynayan ve sizinle oynadığı 149 oyunun 147’sinde başlangıç oyuncusu olarak yer alıp 170’ten fazla asist yapan; kazandığınız maçlarda belkemiği olan bir oyuncunuz var; ve ona hiç haber vermeden transfer ediyorsunuz. Nasıl bir durum olduğuna siz karar verin lütfen.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir