John Ross, Tekrardan Sahaya Dönüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Zorunlu olarak kamptan ayrılan John Ross, tekrardan antreman kampına dönüyor. 

12 Ağustos 2020 tarihinde oğlunun ve oğlunun annesinin covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle antrenman kampına zorunlu olarak veda eden oyuncu, kısa süre içerisinde tekrardan antrenman kampına dönecek.  

NFL Network’ten Mike Garafolo; geçtiğimiz saatlerde yaptığı bir açıklama ile 12 Ağustos tarihinde oğlunun ve oğlunun annesinin covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle antrenman kampına veda eden John Ross’un, cumartesi günü tekrardan antrenman kampına dönmesinin olası olduğunu duyurdu.  

John Ross – Kariyer ve İstatistikler  

John Ross Antrenman Kampından Ayrıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Navin75 /CC-BY-SA

2017 NFL Draft’ın 1. round ve 9. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Ross, 7 Mayıs 2017 tarihinde Cincinnati Bengals ile; 4 yıl süreli, 17,1 milyon dolar değerinde ve +10,6 milyon dolarlık imzalama bonusu  içeren bir çaylak anlaşması imzaladı.  

Ross, bu zamana dek toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;    

  • 116 Pass Targets  
  • 49 Receptions  
  • 716 Receiving Yards  
  • 10 Receiving Touchdowns  
  • 8 Rushing Attempts  
  • 25 Rushing Yards  

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;   

  • First-Team All-Pac 12 (2016)  
  • AP Pac-12 Player of the Year (2016)   

Ödüllerini de elde etti ve toplamda 24 maçta yer aldı.  

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere toplamda 24 maçta yer almış olan Ross, bu 24 maçın 19’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.   

Önceki makaleGreg Olsen: “Hala Kanıtlayacak Şeylerim Var”
Sonraki makaleTyreek Hill, Antrenmanda Sakatlandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here