John Ross Antrenman Kampından Ayrıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

John Ross, antrenman kampına veda etmek zorunda kaldı. 

Cincinnati Bengals, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın Wide Receiver oyuncusu olan John Ross’un; oğlunun covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine antrenman kampından ayrıldığını kamuoyuna duyurdu.  

NFL Network’ten Tom Pelissero tarafından konu ile ilgili yapılan raporlamalar dahilinde Ross’un, antrenman kampından ayrılışından çok da uzun olmayan bir süreç içerisinde Rezerv/Covid-19 listesine girebileceği ifade edildi.  

Takımın salı günkü antrenmanına katılmayan oyuncunun dönüşü için maalesef ki kesin bir tarih belirtilmedi.  

John Ross – Kariyer ve İstatistikleri 

John Ross Antrenman Kampından Ayrıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Navin75 /CC-BY-SA

2017 NFL Draft’ın 1. round ve 9. sırasından Cincinnati Bengals tarafından seçilmiş olan Ross, 7 Mayıs 2017 tarihinde Cincinnati Bengals ile; 4 yıl süreli, 17,1 milyon dolar değerinde ve +10,6 milyon dolarlık imzalama bonusu  içeren bir çaylak anlaşması imzaladı. 

Ross, bu zamana dek toplamdaki 3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;   

  • 116 Pass Targets 
  • 49 Receptions 
  • 716 Receiving Yards 
  • 10 Receiving Touchdowns 
  • 8 Rushing Attempts 
  • 25 Rushing Yards 

İstatistiklerini elde etmesinin yanı sıra;  

  • First-Team All-Pac 12 (2016) 
  • AP Pac-12 Player of the Year (2016)  

Ödüllerini de elde etti ve toplamda 24 maçta yer aldı. 

3 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu üzere toplamda 24 maçta yer almış olan Ross, bu 24 maçın 19’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleSean McDermott, 2025’e kadar Bills’te Görev Alacak
Sonraki makaleHoward Mudd Hayata Gözlerini Yumdu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here