John Lynch: 49ers, 2020'de Çok Daha İyi Olabilir | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By: USATSI

San Fransisco 49ers genel müdürü John Lynch bugün yaptığı bir açıklamada San  Fransisco 49ers’ın yeni sezondaki potansiyel performansı hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.  

Geçtiğimiz sezonda NFC şampiyonluğunu kazanan San Fransisco 49ers, Kansas City Chiefs  ile yapmış olduğu Super Bowl 2020 karşılaşmasını kaybederek NFL şampiyonluğunu elde edememişti. 

NBC Sports Bay Area aracılığıyla düşüncelerini açıklayan Lynch, San Fransisco 49ers’ın yeni sezonda çok daha iyi olabileceğini vurguladı.  

“Şu anda takımın, şampiyonluklar için yarışmak uğruna çok daha donanımlı bir durumda olduğunu düşünüyorum. Şimdi, geçen sene olduğumuzdan çok daha iyi olabilmenin bir yolunu bulabilmek izim elimizde ve bu da oldukça iyi.”  

“Bunun hakkında koç Kyle Shanahan ve ben çok konuşuyoruz. Özellikle ilk defa bu konuşmayı yaptığımızda bağlandığımız felsefe ise Jon Gruden’in şu sözleri oldu; “Asla aynı kalmayacaksın. Ya iyiye gidiyor ya da kötüleşiyorsun.” “ 

Trent Williams, 49ers İle Olan Anlaşmasını Yeniden Yapılandırdı | Korumalı Futbol Türkiye

“Hedefimiz bu yıl kendimize çok daha iyi bir futbol takımı olma şansı vermekte ve sanırım bunu yaptık. Bence bunun üzerine çok daha iyi bir futbol takımı olma şansımız var.”  

“Oldukça cesaretliyim ve şu anda yapmamız gereken şey bunu başarmak. İstediğin şey hakkında konuşabilirsin ancak harekete geçmek zorundasın ve biz bunu yapabilme fırsatını dört gözle bekliyoruz.”  

San Fransisco 49ers’ın gelecek sezonu hakkında değerlendirmelerini yapan John Lynch, takıma yeni katılan Trent Williams hakkında veya covid-19 testleri pozitif çıkan San Fransisco 49ers oyuncuları hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here