John Harbaugh, Lamar Jackson ile Hemfikir Değil | Korumalı Futbol Türkiye

John Harbaugh bugün yaptığı bir açıklamada Lamar Jackson tarafından, Baltimore Ravens’ın Tennessee Titans karşısındaki yenilgileri üzerine yapılan değerlendirmeler ile hemfikir olmadığını belirtti. 

Lamar Jackson, geçtiğimiz hafta Comlex’s Load Management Podcast’ine konuk olmuş ve geçtiğimiz sezonu değerlendirmişti.  

Lamar Jackson, geçtiğimiz sezon hakkında yaptığı değerlendirmeler esnasında onları (Tennessee  Titans)  küçümsedik ifadelerini kullandı.  

“Hiçbir takımı küçümseyemezsiniz ve bu tamda bizim yaptığım şeydi. Playofflarda olan şey buydu, insanların seçtiği takıma yenildik.”  

“Şu anda 2020 sezonunun ilk maçı olarak Cleveland Browns ile oynamayı dört gözle bekliyorum. Ayrıca şunu da söylemeliyim ki rakiplerini hafife alma, bizim yaptığım şey buydu ve bizi sürprizlerle yakaladılar.”   

NFL Network’ten Aditi Kinkhabwala aracılığıyla Lamar Jackson’ın değerlendirmeleriyle hemfikir olmadığını dile getiren John Harbaugh ise şu sözleri söyledi. 

Onları hafife aldığımızı sanmıyorum. İyi oynamadık.” 

Kendisine Lamar Jackson ile aralarındaki plaj futbolu konusunun yönelik değerlendirmelerini aktarıp aktarmayacağı sorusu yöneltilince John Harbaugh; “Bu ben ve onun arasında” sözlerini dile getirdi.  

Harbaugh geçtiğimiz ayın sonlarında yaptığı konuşmada ise gelecek sezon hakkında şu açıklamaları yapmıştı. 

“Daha fazla oyuncumuz açık olmalı. Ayrıca paslarda daha büyük oynayışlar ile daha büyük fırsatlara sahip olmalıyız.”  

“Şu anda iyi olduğum koşu oyunlarını parçalayarak daha geleneksel bir hücumda bulunacağımızı söyleyemem. Bu yapmak istediğimiz son şey. Sadece takımların zayıflıklarından faydalanmak konusunda daha iyi olmak istiyoruz.” 

Tanınan spor yorumcuları ise bu sezonda Baltimore Ravens eğer hücum oyunlarını potansiyel seviyeye çıkartabilirse, bu gelişim onları sezonun savunulmaz takımları arasında olabilir. 

Önceki makaleZac Taylor, Joe Burrow Hakkında Konuştu
Sonraki makaleDak Prescott, Franchise Tag İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here