John Elway Jr.'dan Protestolara Destek | Korumalı Futbol Türkiye
Copyright - 2018 The Denver Post, MediaNews Group. This Photo Taken From IPTC Metadata

Denver Broncos genel müdürü John Elway bugün yaptığı bir açıklamada protestoları desteklediğini ve adaletsizliğe karşı olduğunu açıkladı. 

John Elway protestolara olan desteğini “Oldukça fazla dinledikten sonra, bazı düşüncelerimi paylaşmak ve bu önemli sohbete katılmanın zamanının geldiğini hissettim.” Adı altında bir paylaşım yaparak bildirdi. 

Pro Football Hall Of Fame Quarterback ve Denver Broncos’un genel müdürü olan John Elway; Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada; adaletsizliklere karşı olan mücadeleye katılma arzusunu dile getirdi.  

“Geçen haftayı takımımızın oyuncularından ve antrenörlerinden olan biteni dinleyip öğrenerek geçirdim.” 

NFL oyuncularının bu sorunlar karşısında sosyal medya üzerinden yaptığı protestolar beni etkiledi. Daha oldukça uzun bir yolum olduğunu fark ettim. Öğrenmeye ve dinlemeye devam edeceğim, büyümenin tek yolu bu.”

John Elway Jr.'dan Protestolara Destek | Korumalı Futbol Türkiye
John Albert Elway Jr. | Copyright Getty Images | This photo taken form IPTC Metadata

“Takımımızın, ligimizin ve ülkemizin konuştuğumuz bu sohbetlerin etrafında gerçekleşecek olan bir gelecekten çok daha iyi bir geleceği olduğuna inanıyorum.” 

Ayrıca Elway, bu zor süreçte NFL oyuncularının bu olaylara seslerini yükseltmesinin ne kadar önemli bir faaliyet olduğunu da vurguladı.  

“Sosyal medya platformlarını olumlu bir etki yaratmak için pozitif bir şekilde kullanıyorlar. Benim sesimin de bu konuşmaların bir parçası olması gerektiğine inanıyorum. Arada kalmayacağım, bu süreçte herkesin acı çekenlere yardım etme sorumluluğu var.

“Irkçılık, polis vahşeti ve siyahi topluluğa karşı olan herhangi bir adaletsizlik karşısında; takımımızın ve ligimizin oyuncularına, antrenörlerine ve tüm ulusal futbol ligine katılıyorum.” 

Önceki makaleCincinnati Bengals,Girişimlere $250 Bin Bağışlayacak
Sonraki makaleMatt Ryan: Todd Gurley’in Bizimle Olmasından Memnunum
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here