John Cominsky Covid-19'a Yakalandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

John Cominsky ‘nin de yolu Covid-19’la kesişti. 

Atlanta Falcons, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile birlikte; takımın Defensive End oyuncusu John Cominsky’nin Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve oyuncunun Reserve / Covid-19 listesine yerleştirildiğini bildirdi.  

Defensive End oyuncusu Cominsky;  NFL ve NFLPA tarafından ortak olarak belirlenen protokoller doğrultusunda en az 5 gün boyunca izole edilecektir. 

John  Cominsky – Kariyer ve İstatistikler 

2019 NFL Draft’ın 4. round ve 135. sırasından Atlanta Falcons tarafından seçilmiş olan Defensive End oyuncusu Cominsky, Draft dönemi sonrasında Atlanta Falcons ile bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı. 

Bu zamana kadar Atlanta Falcons adına sahaya çıkmış olan Defensive End  oyuncusu Cominsky, toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;  

  • 2 Passes Defended 
  • 1 Fumbles Recovered 
  • 9 Solo Tackles 
  • 11 Assist Tackels 
  • 2 Tackles for Loss 
  • 3 Quarterback Hits 

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 15 maçta yer aldı. 

Atlanta Falcons adına sahaya çıkmış olduğu toplamdaki 2 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 15 maçta yer almış olan Defensive End oyuncusu Cominsky; bu 15 maçın sadece ve sadece 1’inde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.  

Önceki makaleBrandon Williams Covid-19’a Yakalandı
Sonraki makalePatriots 3 Oyuncusunu Reserve / Covid-19 Listesine Yerleştirdi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here