Joe Flacco, New York Jets İle Anlaştı

New York Jets, Super Bowl MVP Joe Flacco ile anlaşma imzalıyor.

NFL Network’ten Mike Garafolo tarafından bugün yapılan bir habere göre New York Jets, Joe Flacco ile anlaşma yapmayı kabul etti.

2008 NFL Draft‘ında 18. sıradan Baltimore Ravens tarafından seçilen Joe Flacco, burada 10 sezon geçirmiş ve bu süreçte oldukça büyük başarılara imza atmıştı.

Kariyeri Boyunca Elde Ettiği Başarılar

Joe, 2007 yılında ECAC yılın oyuncusu ve CAA Co-offensive yılın oyuncusu, 2008 yılında Pepsi Yılın Çaylağı ve 2012 yılında Super Bowl MVPsi seçilerek kariyerini oldukça iyi bir şekilde devam ettirmişti.

Kısa sürede büyük başarıları elde eden Joe , NFL takımlarının ilgisini üzerine çekmiş ve kendini kanıtlamayı başarmıştı.

13 Şubat 2019′da Baltimore Ravens tarafından Denver Broncos‘a transfer edilen Joe , burada bir sezon geçirmiş ve fiziksel tanımlanmasının başarısız olması sonucu 19 Mart 2020‘de serbest bırakılmıştı.

Denver Broncos kadrosunda oynadığı dönemde sakatlıklar yaşayan oyuncu, serbest bırakıldıktan sonra Nisan 2020‘de boyun ameliyatı geçirdi.

NFL Network tarafından yapılan açıklamalara göre New York Jets ile anlaşma imzalayacak olan oyuncuya bir senelik sözleşme için 1,5 milyon dolar sözleşme kazancı ve 3 milyon dolar değerinde teşvik bedeli ödenecek.

Joe Flacco, New York Jets ile yapacak olduğu anlaşma hakkında NFL Network‘e yapmış olduğu bir açıklamada, geçirdiği ameliyat sonrası tam olarak iyileşmeyi beklemden anlaşmayı imzalamak istediğini belirti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir