Jimmy Orr 85 Yaşında Haya Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye

Jimmy Orr sahneden aşağıya adımını attı.  

Pittsburgh Steelers ve Baltimore Colts’un eski emektar Wide Receiver  oyuncusu Jimmy Orr, bugün 85 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.  

Indianapolis Colts’un sahibi Jim Irsay Twitter aracılığıyla, emektar Wide Receiver oyuncusu Jimmy Orr’un vefat edişi hakkında şu sözleri dile getirdi; 

“Bir başka NFL efsanesi Jimmy Orr’da huzur içinde yatsın. Baltimore Memorial Stadyumu’nun güney ucundaki Orr’s Corner kutsal bir yerdi. Jimmy’nin ailesine başsağlığı diliyoruz.”  

Emektar Wide Receiver oyuncusu Orr, bu oyuna gerçek miraslar bırakmış kişilerden biriydi.

Öyle ki tıpkı Jim Irsay’ın söylediği gibi Baltimore Memorial Stadyumu’nun güney ucuna Orr’un köşesi anlamına gelen Orr’s Corner adını vermişti.

Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.     

Önceki makaleCarlos Dunlap, Seahawks’a Transfer Oldu
Sonraki makaleQuinton Spain, Bengals Kadrosuna Mu Katılıyor?
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here