Jim Kiick 73 Yaşında Vefat Etti | Korumalı Futbol Türkiye
Copyrights: Anonymous | AP- Associated Press

Miami Dolphins’in eski yıldızlarından olan Jim Kiick vefat etti. 

NFL’in ve Miami Dolphins’in gözde isimlerinden olan  Kiick, 73 yaşında hayata gözlerini yumarak bugün aramızdan ayrıldı 

2x Super Bowl ve bir kez AFL All Star ünvanlarına sahip olmuş olan Kiick, başta Miami Dolphins’in ve daha sonra tüm NFL’in unutulamaz bir oyuncusuydu.

Elde ettiği başarılara rağmen Pro Football Hall Of Fame listesine girememiş olan Kiick, 1996 yılında Wyoming Athletics Hall Of Fame listesine girmeyi başardı.  

Miami Dolphins, oyuncunun vefatını Twitter üzerinden duyurarak Jim Kiick’e rahmet, ailesi ve yakınlarına ise başsağlığı dileklerini iletti.  

Gelmiş geçmiş en iyi NFL koçu” olarak tanınan Don Shula‘nın vefatından sonra Jim Kiick‘in ölümü, onu bu sezonda vefat eden 2. Miami Dolphins üyesi sıfatına eriştirdi.

Elde ettiği başarılar ile Jim Kiick, bizlere oldukça etkileyici anlar bıraktı. Huzur içinde yat, seni özleyeceğiz.  

Önceki makaleTrent Williams, 49ers İle Olan Anlaşmasını Yeniden Yapılandırdı
Sonraki makaleThomas Dimitroff 2020 Sezonu Hakkında Konuştu
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here