Jim Hanifan Hayata Gözlerini Yumdu | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Johnmaxmena2 /CC-BY-SA

Bir Efsane Daha Sahadan Aşağıya Adımını Attı

1955 yılında Toronto Argonauts ile kolej futbolu kariyerine başlangıç yapan ve ilerleyen yıllarda; Utah Utes Football’dan St.Louis Rams’e kadar 8 farklı takımda görev yaparak; yılların kazandırmış olduğu tecrübeyi birçok farklı kuşağa aktaran ve geleceğe koca bir miras bırakan Jim Hanifan, 87 yaşındayken hayata gözlerini yumarak aramızdan ayrıldı.

Hanifan’in kızı Kathy Kinder, konuyla ilgili olarak St.Louis Post-Dispatch aracılığıyla yapmış olduğu açıklamada; doktorların hala Jim Hanifan ‘in ölüm nedenini belirlemeye çalıştıklarını ancak Hanifan’in vefatının Covid-19 ile ilgili olmadığını dile getirdi.

Tüm zamanların en büyük hücum hattı koçlarından biri olarak görülen Hanifan, Amerikan Futboluna damga vurmuş ve gerçek bir miras bırakmış olan sayılı kişiden biriydi. Onun mirasını yaşatacak ve ardında bıraktığı emekleri koruyacağız. Huzur içinde yatsın.     

Önceki makaleMarkus Paul Hayata Gözlerini Yumdu
Sonraki makaleLamar Jackson Covid-19’a Yakalandı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here