Jets, Mekhi Becton ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Mekhi Becton, New York Jets kadrosunda yerini aldı!  

New York Jets, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 NFL Draft’ın  1. round 11. sırasından seçmiş olduğu Mekhi Becton ile çaylak anlaşması  imzaladıklarını bildirdi. 

Tıpkı diğer tüm 1. round seçimi olan oyuncuların imzaladıkları çaylak anlaşmalarda olduğu gibi 5. yıl seçeneğini de içeren Becton – Jets arasında yapılan 4 yıllık çaylak anlaşmasının; 18,45 milyon dolar değerinde olduğu açıkladı.  

Jets, Mekhi Becton ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Marianne O’Leary / CC-BY

Mekhi Becton – İstatistikleri 

Kolej futbolu kariyerini Louisville Üniversitesi’nde geçiren Becton, 3 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca;  

  • 1 Rushing Touchdown,  
  • 1 Solo Tackles 

İstatistiklerini elde ederek toplamda 35 oyunda yer aldı. 3 Senelik kolej futbolu hayatının bitiminde 2020 NFL Draft’a katılan Becton, 2020 NFL Draft’ın 1. round ve 11. Sırasından seçilmiş olduğu New York Jets ile; temmuz ayı sonunda başlaması beklenen antrenman kampları öncesinde 4 senelik 5. yıl seçeneğinin dahil olduğu bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol hayatına giriş yaptı.  

Önceki makaleAtlanta Falcons, AJ Terrell ile Anlaşma İmzalıyor
Sonraki makaleChiefs, Clyde Edwards-Helaire ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here