Jedrick Wills Jr. Bir Süre Sahaya Çıkamayacak

Browns’un OT’si Wills Jr. Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirildi

10-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte sezona devam eden Cleveland Browns; 8 Temmuz tarihinde bir çaylak anlaşması imzalayarak kadroya kattıkları çaylak Offensive Tackle oyuncusu Jedrick Wills Jr’ı Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

Offensive Tackle oyuncusu Wills Jr. NFL ve NFLPA tarafından belirlenen Covid-19 protokolleri çerçevesinde en az 1 hafta boyunca Reserve/Covid-19 listesinde yer alacak.

Jedrick Wills Jr. – Kariyer ve İstatistikler

Jedrick Wills Jr. - Kariyer ve İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by All-Pro Reels / CC-BY-SA

2020 NFL Draft‘ının 1. round ve 10. sırasından Cleveland Browns tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Wills Jr. Draft dönemi sonrasında Cleveland Browns ile; 4 yıl süreli, 19,7 milyon dolar değerinde ve %100 garantili olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar Cleveland Browns adına sahaya çıkmış olan Offensive Tackle oyuncusu Wills Jr. çaylak sezonundaki bu zamana kadar geçen süreç boyunca toplamda 14 maçta yer aldı.

Cleveland Browns adına sahaya çıktığı çaylak sezonundaki bu zamana kadar geçen süreç boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 14 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Wills Jr. bu 14 maçın her birinde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir