Jason Wright, Washington FT'nin İlk
Background Photo By KA Sports Photos / CC-BY-SA Logo By Washington Football Team /CC-BY-SA

Jason Wright, Washington Football Team’in “ilk siyahi başkanı” oldu.  

Washington Football Team, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile; daha önce sırasıyla; San Fransisco 49ers, Atlanta Falcons, Cleveland Browns ve Arizona Cardinals takımlarının kadrosunda bulunmuş eski Amerikan Futbolu oyuncusu Jason Wright’ın, Washington Football Team’in “ilk siyahi başkanı” olduğunu duyurdu.  

Takımın sahibi Dan Snyder, Jason Wright’ın takımın yeni başkan olması üzerine olay ile ilgili duygu ve düşüncelerini şu sözler ile aktardı; 

Tarihimizdeki bu önemli zaman için bir özelleştirilmiş bir lider tasarlayabilseydim, bu Jason olurdu. Eski bir oyuncu olarak elde etmiş olduğu deneyim; iş zekasıyla birleştiğinde, ona ligde rakipsiz bir bakış açısı sağlıyor. Saha içerisinde ve saha dışında şampiyon kalibre takım olana kadar dinlenmeyeceğiz.  Jason, işletmelerin kültürel, operasyonel ve finansal açıdan dönüşümüne yardımcı olma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. Organizasyonumuz ve lig için yeni standartlar belirleyecektir. Washington Football için yeni bir çağ başlarken;  Jason Wright ve koç Ron Rivera’dan daha iyi bir ikili olamazdı.”  

Washington Redskins 'den FedEx'in Talebine Cevap | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison / CC- BY- SA

Takımın yeni başkanı Jason Wright ise, kariyerindeki bu gelişmenin karşısında kendi durumunu ve hissettiklerini şu sözler ile ifade etti;  

“Futboldan işletme okulu McKinsey’e kadar, her zaman heyecan verici yeni şeyler inşa etmekten ve başkalarının üstesinden gelmek istemeyecekleri zorlukların üstesinden gelmekten her zaman keyif aldım. Bu ekip şu anda benim için ideal bir fırsat. NFL için yeni standartlar belirlemek istiyoruz. Dan Snyder’ın bu organizasyon için vizyonuna inanıyor, oyuncular için bir şampiyon ve futbolun en büyük beyinlerinden biri olan Koç Rivera ile ortak olmayı dört gözle bekliyorum. Washington Football Team’in geleceğini birlikte tanımlayacağız.” 

Önceki makaleCFL, 2020 Sezonunu İptal Etti
Sonraki makaleChicago Bears, Soldier Field’da Taraftar Kabul Etmeyecek
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here