Jason Peters, Philadelphia Eagles’a Geri Dönüyor

Jason Peters tekrardan Philadelphia Eagles kadrosunda yer alıyor, ancak şu anda farklı bir pozisyonda.  

Philadelphia Eagles’ın neredeyse 11 yıllık oyuncusu olan Jason Peters, takımla 11 Mart 2019’da imzalamış olduğu anlaşmanın üzerine bugün yeni bir anlaşma imzalayarak tekrardan takımın kadrosunda bulunmaya başladı. 

Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan haber iddiaları, son dakikadan itibaren; NFL Network ve Philadelphia Eagles tarafından doğrulandı.   

NFL Network’ten Ian Rapoport ve Mike Garafolo tarafından yapılan açıklamalar dahilinde Peters’ın Philadelphia Eagles ile imzaladığı anlaşmanın detayları da duyuruldu. 

Takımla 1 sene süreli anlaşma yapan Peters’ın anlaşma dahilinde alacağı ödeneğin miktarı 3 milyon dolar garantili olmak üzere potansiyelde 6 milyon dolar olduğu bildirildi.  

Döneminin en iyi sol oyuncularından biri olan Peters, bu süre zarfına kadar tam zamanlı oynama şansını bulamamıştı; ancak şu anda tekrardan başlamak ve kariyerinin devamında çok daha aktif bir faaliyet göstermek için iyi bir şansa sahip. Eğer bu şansı iyi değerlendirirse kariyerinin belki de son yıllarını oldukça iyi bir şekilde geçirebilir.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.