Jason Peters, Philadelphia Eagles'a Geri Dönüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison /CC-BY-SA

Jason Peters tekrardan Philadelphia Eagles kadrosunda yer alıyor, ancak şu anda farklı bir pozisyonda.  

Philadelphia Eagles’ın neredeyse 11 yıllık oyuncusu olan Jason Peters, takımla 11 Mart 2019’da imzalamış olduğu anlaşmanın üzerine bugün yeni bir anlaşma imzalayarak tekrardan takımın kadrosunda bulunmaya başladı. 

Geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan haber iddiaları, son dakikadan itibaren; NFL Network ve Philadelphia Eagles tarafından doğrulandı.   

Jason Peters, Philadelphia Eagles'a Geri Dönüyor | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Keith Allison / CC-BY-SA

NFL Network’ten Ian Rapoport ve Mike Garafolo tarafından yapılan açıklamalar dahilinde Peters’ın Philadelphia Eagles ile imzaladığı anlaşmanın detayları da duyuruldu. 

Takımla 1 sene süreli anlaşma yapan Peters’ın anlaşma dahilinde alacağı ödeneğin miktarı 3 milyon dolar garantili olmak üzere potansiyelde 6 milyon dolar olduğu bildirildi.  

Döneminin en iyi sol oyuncularından biri olan Peters, bu süre zarfına kadar tam zamanlı oynama şansını bulamamıştı; ancak şu anda tekrardan başlamak ve kariyerinin devamında çok daha aktif bir faaliyet göstermek için iyi bir şansa sahip. Eğer bu şansı iyi değerlendirirse kariyerinin belki de son yıllarını oldukça iyi bir şekilde geçirebilir.  

Önceki makaleChris Jones İstediğini Aldı
Sonraki makaleNew England Patriots, Stadyumunun Kapasitesini Düşürüyor
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here