Jared Veldheer Covid-19 Listesine Yerleştirildi | Korumalı Futbol Türkiye
Background- Packers intro Photo by Paul Kehrer / CC-BY 2.0

Green Bay Packers, Jared Veldheer’i Reserve/Covid-19 Listesine Yerleştirdi

13-3’lük bir galibiyet serisiyle birlikte regular-season‘u kapatan Green Bay Packers; Offensive Lineman oyuncusu Jared Veldheer ‘ı Reserve/Covid-19 listesine yerleştirdi.

Tecrübeli Offensive Lineman oyuncusu Veldheer, pazar günü Los Angeles Rams karşısında forma giyemeyecek.

Jared Veldheer – Kariyer ve İstatistikler

2010 NFL Draft‘ının 3. round ve 69. sırasından Oakland Raiders tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Veldheer, 11 Mart 2014 tarihinde Oakland Raiders ile; 5 yıl süreli ve 35 milyon dolar değerinde olan bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 6 takımın -Oakland Raiders, Arizona Cardinals, Denver Broncos, New England Patriots*, Green Bay Packers (x2), Indianapolis Colts- kadrosunda yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu Veldheer, toplamdaki 11 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca;

  • 1 Time Fumbled
  • 3 Fumbles Recovered

İstatistiklerini elde etti ve 6’sı Playoffs olmak üzere toplamda 127 maçta yer aldı.

Offensive Lineman oyuncusu Jared Veldheer; 11 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yer almış olduğu bu 127 maçın, 5’i Playoffs olmak üzere 119’unda başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleBlue Bombers Kyrie Wilson ‘la Kontratı Uzattı
Sonraki makaleTicats Brandon Revenberg ile Kontratı Uzattı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here