James Harrison: Mike Tomlin 2010'dan sonra bana bir zarf verdi

Pitsburg Steelers‘ın eski Linebacker oyuncusu James Harrison, 2010’da Mohammed Massaquoi‘ye yaptığı vuruştan sonra teknik direktör Mike Tomlin‘den bir zarf aldığını iddia etti.

Pitsburg Steelers, oyuncunun iddiasını reddetti. Takımın başkanı Art Rooney II, yaptığı bir açıklamada;

“Böyle bir şeyin gerçekleşmediğinden oldukça eminim. James‘in neden böyle bir yorum yaptığına dair hiçbir fikrim yok ancak böyle bir şeye inanmak için bir kanıt da yok.” ifadelerini kullandı.

2010 sezonundaki asabi oynayışı ile Mohammed massaquoi, Jos Cribbs, Drew Brees, Jason Campbell, Ryan Fitzpatrick, David Nelson gibi isimleri sakatlayan oyuncu 120.000$ para cezasına çarptırılmış, ayırca birçok oyuncunun kariyerindeki kötü değişimlerin de sebebi olmuştu.

Çok agresif bir şekilde oyun oynayarak maçlarda böyle sorunlara yol açan James Harrison, 9 Mart 2013 tarihinde, maaş kesintisini kabul etmediğinden dolayı Pitsburg Steelers tarafından serbest bırakılmıştı.

Pitsburg Steelers‘tan sonra Cincinnati Bengals ile 23 Nisan 2013 tarihinde anlaşma imzalayan oyuncu, 13 Mart 2014 tarhinde de Cincinnati Bengals tarafından serbest bırakıldı.

Kariyerinin son yıllarındaki kötü gidişatın sonucu olarak serbest bir oyuncu olan James Harrison, 30 Ağustots 2014 yılında emekliliğini duyurmuştu.

“Benden Bu Kadar!”

Emekliliğini duyurmasından kısa süre sonra ise oyuncu tekrardan Pitsburg Steelers ile anlaşma yaparak kariyerine devam etti. En son olarak ise 16 Nisan 2018‘de ikinci kez emekliliğini duyurarak tamamen futbolu bıraktı.

Eğer hala okumadıysanız bu sezonun NFL Maç Takvimi hakkındaki yorumlarımız ve düşüncelerimizi paylaşarak sezonu değerlendirdiğimiz yazımıza göz atmayı unutmayın. Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here