Jamal Adams, Seahawks'a Transfer Oldu | Korumalı Futbol Türkiye

New York Jets bugün yaptığı açıklamada; Strong Safety oyuncusu Jamal Adams için Seattle Seahawks‘a transfer kararı çıkardıklarını açıkladı. 

New York Jets genel müdürü Joe Doulgas konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada şu sözlere yer verdi;  

“Bu ticaret; ekibimizi önümüzdeki iki yılda inşa etmeye devam etme ve takımımızı benzersiz bir şekilde geliştirme fırsatını sunuyor.” 

Oyuncuların olay üzerine göstermiş oldukları tepkinin basına yansıtılması da uzun sürmedi.  

Jamal Adams, takımdan ayrılışını;  

NY’a ve özellikle Jets hayranlarına; sizleri seviyorum ve her zaman seveceğim. Hepiniz kalbimde sonsuzda dek özel bir yer tutacaksınız. Ligin içine girdiğimde beni kucakladınız. LUV ve 3 yıl boyunca beni desteklediğiniz için teşekkürler #PrezOut”  

Seahawks takımı ve hayranlarına; Superbowl’u kazanma konusunda en iyi lider ve takım arkadaşı olmak ve sahip olduğu her şeyi Seattle şehrine ve tüm dünyadaki 12’lere verecek bir adamınız var. Bana inandığınız için teşekkürler.”  

Sözleriyle ifade ederken lig bünyesindeki birçok oyuncu da Jamal Adams’ın Seattle Seahawks’a transfer olması konusundaki düşüncelerini Twitter üzerinden dile getirdi.  

Önceki makaleNFL, Covid-19 Testi Pozitif Olan Oyuncuları IR’ye Yerleştirecek
Sonraki makaleJordyn Brooks, Seahawks ile Anlaşma İmzaladı
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here