Jalen Reagor Omzundan Sakatlandı | Korumalı Futbol Türkiye
Stadium Background Photo By Josh Hallett / CC-BY-SA

Philadelphia Eagles’ın çaylak Wide Receiver oyuncusu Jalen Reagor yeni sezonun başlangıcına günler kala talihsiz bir olay yaşadı.  

Philadelphia Eagles, geçtiğimiz saatlerde yapmış olduğu bir açıklama ile takımın çaylak Wide Receiver oyuncusu olan Jalen Reagor’un pazar günü öğleden sonra yapılan bir takım antrenmanı esnasında omzundan sakatlandığını ve antrenmandan ayrıldığını duyurdu.  

Yapılan açıklama doğrultusunda takımın çaylak Wide Recevier oyuncusu Jalen Reagor’un sakatlığının; sezonun tamamını kaçırabilecek kadar büyük ve ciddi olmadığı bununla beraber oyuncunun; 13 gün sonra başlayacak olan sezonda muhtemel olarak 1 veya 2 maçı kaçıracağı dile getirildi.  

Jalen Reagor ise konuyla ilgili olarak Twitter’dan yaptığı paylaşımda; “B, yakında döneceğim.” sözlerini dile getirdi.  

Jalen Reagor – İstatistikler  

Jalen Reagor - İstatistikler | Korumalı Futbol Türkiye
Photo By Kevin Burkett / CC-BY-SA

Kolej futbolu yıllarını Texas Christian University (TCU)’de geçiren Reagor, 3 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca;   

  • 148 reception,  
  • 2248 yards (receiving),  
  • 324 yards (rushing),  
  • 2 touchdown (rushing),  
  • 22 touchdown (receiving),  

İstatistiklerini elde etti ve toplamda 39 oyunda yer aldıktan sonra 2020 NFL Draft  seçimlerine katıldı.   

Oyuncunun istatistikleri, WikipediaNFL.COM ve Sports Reference CFB‘den alınmış olup resmi verilere dayanmakta ve hiçbir yorum içermemektedir. 

2020 NFL Draft seçimlerine katılan Reagor, 2020 NFL Draft’ın 1. round 21. sırasından Philadelphia Eagles tarafından seçildikten sonra; temmuz ayı sonunda başlayacak olan antrenman kampları öncesinde takımla 4 yıl süreli, beşinci yıl seçeneğini de içerisinde bulunduran toplamda 13,3 milyon dolarlık bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol hayatına geçiş yaptı.   

Önceki makalePrince Amukamara Serbest Bırakıldı
Sonraki makalePanthers, Sezonun 1. Haftasında Taraftar Kabul Etmeyecek
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here