Jacksonville Jaguars Mike Glennon İle Anlaşma İmzaladı!

Bugün Jacksonville Jaguars tarafından yapılan bir açıklamaya göre bir süredir görüşme içerisinde bulundukları Mike Glennon ile nihayet bir sonuca varıldığı ve anlaşma imzalandığı bildirildi.

Takımın antrenörü Doug Marrone, yapmış olduğu bir açıklamada
“Mike, NFL‘deki sekizinci sezonuna giriyor ve bu süreç boyunca elde etmiş olduğu tecrübe ile oyun kurucu listemize girerek hayati bir deneyim kazanacak ve de bizi çok daha iyi bir futbol takımı yapacak dedi.

Ve şu sözler ile konuşmasına devam etti; “Son sezondan beri yaşadığımız sorunlardan dolayı bu sezon her pozisyonda olabildiğince güçlü olmak istiyoruz ve Mike’ın kadroya girip her gün sıkı çalışarak azim göstermesini ve Jaguars‘ın kazanmasına yardımcı olmasını bekliyoruz.”

2013 NFL draft döneminin üçüncü turunda Tampa Bay Buccaneers tarafından seçilen Mike Glennon, oyuna başladığı ilk sezonda bir milyon doların üzerinde bir kazanç sağladı. Oyuna başladığı sezondan bu yana ise toplamda 29 milyon dolardan fazla para kazanmayı başaran oyuncu, bu kazancın büyük bir kısmını 2017’de Chicago Bears ile yapmış olduğu anlaşmadan kazandı.

Glennon, 2017 sezonunun 5. haftasında, çaylak oyuncu Mitch Trubisky tarafından yerinden edildiğinden dolayı Glenonn‘un Chicago Bears macerası kısa sürdü. Mike Glennon, 14 Mart 2018 tarihinde takım tarafından serbest bırakıldı.

Chicago Bears macerasının kısa sürmesinin üzerine şansını Arizona Cardinals ve Oakland Raiders takımlarında deneyen ancak beklediği kadar iyi sonuçlar elde edemeyen Mike Glennon, en son olarak Jacksonville Jaguars ile anlaşma imzaladı.

Takımın antrenörü Doug Marrone ve takımın genel müdürü David Caldwell‘in geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalara ve son gelişmelere bakacak olursak, Jacksonville Jaguars yaşadığı aksilikler sonucunda kendisini toparlama yolunda hızlı adımlarla yürüyor ve sergilemiş olduğu bu faaliyetler ile de bu sezonun iddialı takımları arasında yerini alıyor.

Gelişmeler doğrultusunda sizleri bilgilendireceğiz, takipte kalın!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir