Jaguars, K’Lavon Chaisson ile Anlaşma İmzaladı

K’Lavon ChaissonJacksonville Jaguars kadrosunda yerini aldı!  

Jacksonville Jaguars, bugün yapmış olduğu bir açıklama ile 2020 NFL Draft’ın 1. round 20 sırasından seçmiş olduğu K’Lavon Chaisson ve diğer 3 çaylak oyuncu ile daha çaylak anlaşması imzaladıklarını açıkladı.  

K’Lavon Chaisson ve diğer oyuncular ile imzalanan anlaşmanın maddi detayları da dahil olmak üzere genel bazda anlaşmalar üzerine pek fazla detay verilmezken, Jaguars; yapmış olduğu açıklamada yeni sezona ne kadar hazır olduklarını da bir nevi vurgulamış oldu.   

Jaguars; 2020 NFL Draft’ın 1. round 20 sırasından seçmiş olduğu K’lavon Chaisson’un yanı sıra;  

  • 2020 NFL Draft 5. rRound seçimi / Safety/ Daniel Thomas 
  • 2020 NFL Draft 6. Round seçimi / Quarterback / Jake Luton 
  • 2020 NFL Draft 7. Round seçimi / Cornerback / Chris Claybrooks  

Ile de çaylak anlaşması imzaladı.  

Jaguars, K'Lavon Chaisson ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo ( U.S Air Force Photo By Senior Airman Christine Griffiths/Released) K’Lavon Chaisson Photo By Tammy Anthony Baker / CC-BY

K’Lavon Chaisson – İstatistikleri 

Kolej futbolu kariyerini Louisiana State Üniversitesi (LSU)’de geçirmiş olan Chaisson, 3 senelik kolej futbolu kariyeri boyunca; 

  •  46 Solo Tackles 
  • 46 Asist Tackles 
  • 1 Fumbles Forced 

İstatistiklerini elde etti. 3 sezonluk kolej futbolu kariyeri boyunca toplamda 24 maça çıkmış olan Chaisson, 2019-2020 sezonu sonucunda kolej futboluna veda ederek 2020 NFL Draft’a katıldı. 

2020 NFL Draft’ın 1. round ve 20. Sırasından Jacksonville Jaguars tarafından seçilmiş olan oyuncu, takımla detayları basına verilmeyen bir çaylak anlaşması imzaladıktan sonra profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.  

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir