Jadeveon Clowney, Yeni Bir Anlaşma Yapmakta Aceleci Değil

NFL Network’ten Tom Pelissero, Jadeveon Clowney hakkında yaptığı bir haberde; oyuncunun şu anda yeni bir takımla anlaşma imzalamak konusunda aceleci davranmadığını belirtti.

Clowney, Geçtiğimiz sezon kas çekirdek dokusundan yaralanmış ve sezonun iki maçına katılamamıştı.

25 Şubat tarihinde ameliyat olan Jadeveon Clowney, ilerleyen süreçte anlaşma yapacak olduğu bir takımda uzun süre boyunca kalmak istediğini belirtmişti.

Jadeveon Clowney, Yeni Bir Takımla Anlaşmayı Düşünmüyor
Jadeveon Clowney, Seattle Seahawks, #90

Daha sonra ise Seattle Seahawks Genel Müdürü John Schneider, Jadeveon Clowney‘nin ameliyatının başarıyla tamamlandığını bildirdikten sonra oyuncu hakkında bazı açıklamalarda bulunmuştu

Seattle Seahawks Genel Müdürü John Schnedier, yaptığı açıklamada takımı olarak kendisiyle olan anlaşmalarını yenilemek istediklerini söylemişti.

Ancak John Schneider‘ın yaptığı açıklamaya, Clowney bir cevap vermemiş ve ilerleyen süreçte hangi takımla anlaşma imzalayacağı konusunda bir açıklama yapmamıştı.

Mike Garafolo: “İstediği Pazarı Bulamadı”

NFL Network‘ten Mike Garafolo, geçtiğimiz günlerde; kendisine gelen teklifler doğrultusunda şu ana dek bir takım seçimi yapmayan oyuncu hakkında bir haber yapmıştı.

Mike Garafolo tarafından yapılan haberde Jadeveon Clowney‘nin istediği pazarı bulamadığı ve yeteri kadar iyi teklifler almadığını düşündüğü belirtildi.

Jadeveon Clowney, Cleveland Browns ve Seattle Seahawks‘tan anlaşma teklifleri almasına rağmen; şu sıralar yeni bir takımla anlaşma imzalamak için aceleci davranmıyor.

Ameliyat olduktan sonra iyileşme sürecine giren Clowney, sabırla kendisi için en uygun olacak olan takımı bekliyor ve bu süreçte yavaş yavaş adım atarak ilerlemeye devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir