Titans, Jadeveon Clowney ile Görüşmek İstiyor

Tennessee Titans, Jadeveon Clowney ile birebir görüşme gerçekleştirmek istiyor! 

Rahatsızlığından dolayı ameliyat olduktan sonra sezon sonunda bir rehabilitasyon sürecine giren Clowney’nin, sakatlıkları nedeniyle piyasa değerinde de bazı düşüşler gözlemlenmişti. 

Tennessee Titans Genel Müdürü olan Jon Robinson ise bu konu hakkında PaulKuharsky.com aracılığıyla bugün yaptığı bir açıklamada Titans’ın Jadeveon Clowney ile birebir görüşme yapmak istediğini dile getirdi.  

Save Haven Aile Barınağı’na yardım için düzenlenen bir video görüşmesi esnasında Paul Kuharsky’ye oyuncuyla birebir görüşmek istediğini dile getiren Tennessee Titans Genel Müdürü Jon Robinson; Jadeveon Clowney hakkında şu sözleri ifade etti. 

Twitter’da gördüğüm üzere kenardan koşuyor ve o torbaya vuruyor. Ne zaman sözleşme yapacak olursanız olun; mutlaka doktorlarınızın onu görmesine, onu muayene etmesine, sağlıklı olduğundan ve her şeyin iyi olduğundan emin olmak istersiniz.”  

Öyle ki geçtiğimiz günlerde Jadeveon Clowney’nin yeni bir takım ile anlaşma yapmak üzerine yaptığı açıklamalar; bu konuya oldukça etki ediyor.  

Zira Clowney, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda istediği pazarı bulamadığı ve Cleveland Browns ile Seattle Seahawks’tan her ne kadar iyi anlaşma teklifleri alsa da; aldığı tekliflerin yeteri kadar iyi olmadığın belirtmişti. 

Seattle Seahawks’ın genel müdürü John Schneider’ın Jadeveon Clowney’i uzun süre takımda tutmayı istediklerine dair yaptığı açıklamalar üzerine ise Clowney; şu sıralarda yeni bir takımla anlaşma imzalamak için aceleci davranmadığını söyledi. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir