Jacksonville Jaguars, Dave Caldwell 'i Kovdu | Korumalı Futbol Türkiye
Jacksonville Jaguars, Dave Caldwell 'i Kovdu | Korumalı Futbol Türkiye

Dave Caldwell, 1-10’luk Skordan Sonra Jacksonville Jaguars’a Veda Etti

1-10’luk bir skorla birlikte sezondaki en kötü istatistiklerden birine sahip olan Jacksonville Jaguars, Cleveland Browns karşısında yaşadıkları 27-25’lik yenilginin ardından takımın genel müdürü olan Dave Caldwell ‘i kovdu.

Shahid Khan: “Jacksonville Jaguars‘a genel müdürümüz olarak yaptığı hizmetten dolayı minnettarlığımı ifade etmek için Dave Caldwell‘le görüştüm. Dave, Jacksonville’e bir galibiyet getirmeye son derece kararlıydı, ancak ne yazık ki çabaları; taraftarlarımızın hak ettiği ve organizasyonumuzun beklediği sonuçlarla ödüllendirilmedi. Futbol operasyonumuzun yeni bir liderliğe ihtiyacı var ve biz de bunu 2021’de yeni bir genel menajerle yapacağız.

Dave Caldwell’in işine son verildiğini açıklayan Shahih Khan, aynı zamanda yapmış olduğu açıklamada, takımın baş koçu Doug Marrone’nin ve personelinin, sezonun geri kalanında güvende olduklarını da ifade etti.

Jacksonville Jaguars ile yolları ayrılan Caldwell ise, geçtiğimiz saatler içerisinde Twitter‘da yapmış olduğu bir paylaşımla birlikte; Jacksonville Jaguars taraftarlarına ve Shahid Khan’a olan teşekkürlerini dile getirerek Jacksonville Jaguars’taki genel müdürlük işine son verildiğini doğruladı.

Önceki makaleSaints ve Patriots Para Cezasına Çarptırıldı
Sonraki makaleRigoberto Sanchez Sahaya Kısa Süreli Veda Etti
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here