Jacksonville Jaguars, Dave Caldwell ‘i Kovdu

Dave Caldwell, 1-10’luk Skordan Sonra Jacksonville Jaguars’a Veda Etti

1-10’luk bir skorla birlikte sezondaki en kötü istatistiklerden birine sahip olan Jacksonville Jaguars, Cleveland Browns karşısında yaşadıkları 27-25’lik yenilginin ardından takımın genel müdürü olan Dave Caldwell ‘i kovdu.

Shahid Khan: “Jacksonville Jaguars‘a genel müdürümüz olarak yaptığı hizmetten dolayı minnettarlığımı ifade etmek için Dave Caldwell‘le görüştüm. Dave, Jacksonville’e bir galibiyet getirmeye son derece kararlıydı, ancak ne yazık ki çabaları; taraftarlarımızın hak ettiği ve organizasyonumuzun beklediği sonuçlarla ödüllendirilmedi. Futbol operasyonumuzun yeni bir liderliğe ihtiyacı var ve biz de bunu 2021’de yeni bir genel menajerle yapacağız.

Dave Caldwell’in işine son verildiğini açıklayan Shahih Khan, aynı zamanda yapmış olduğu açıklamada, takımın baş koçu Doug Marrone’nin ve personelinin, sezonun geri kalanında güvende olduklarını da ifade etti.

Jacksonville Jaguars ile yolları ayrılan Caldwell ise, geçtiğimiz saatler içerisinde Twitter‘da yapmış olduğu bir paylaşımla birlikte; Jacksonville Jaguars taraftarlarına ve Shahid Khan’a olan teşekkürlerini dile getirerek Jacksonville Jaguars’taki genel müdürlük işine son verildiğini doğruladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir