Istanbul Rams’in Yeni QB Koçu Mert Pala

Istanbul Rams'in Yeni QB Koçu Mert Pala | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Mert Pala, Quarterback Koçu Olarak 2022’de Istanbul Rams’te Olacak

Istanbul Rams, Koç Rams ve Yıldız Stallions takımlarında forma giymesinin ardından Yıldız Stallions’un Koç kadrosunda görev almış hatta Stallions’ta Baş Antrenörlük ve Ofansif Koordinatörlük gibi pozisyonlarda görev almasının ardından Boğaziçi Sultans’ta Özel Takımlar Koordinatörü olarak görev yapmış, bunların yanı sıra BAU Lions’ta da Ofansif Asistan ve Özel Takımlar Koordinatörü pozisyonlarında görevini sürdürmüş olan Mert Pala ile 2022 için anlaşma imzaladı.

Istanbul Rams’te Quarterback Koçu olarak görev yapacak olan Pala, bunlarla birlikte Koç Rams’in Pro takımında Baş Antrenör Asistanı ve Özel Takımlar Koordinatörü pozisyonlarında da görev alarak Rams organizasyonuna katkı sağlayacak.

Öncelikli olarak yeni pozisyonu için sayın Pala’ya, daha sonra ise yeni sezon için Istanbul Rams’e başarı diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Bakınız: DB Noah Allsten, Istanbul Rams’e Katıldı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.