Istanbul Rams’in Yeni DC’si Phillip Gremaud!

Istanbul Rams'in Yeni DC'si Phillip Gremaud! | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Phillip Gremaud, Istanbul Rams’in Defans Koordinatörü Oldu!

15 Ekim 2021 tarihinde, 5. ülkeden 12. Franchise olarak European League of Football takımları arasına katılmış olan Istanbul Rams, bununla birlikte bugün ise; Idaho State’te başlayan oyunculuk kariyerini mezuniyeti sonrasında Brown Spiders ve Black Panthers ile devam ettirmesinin sonrasında Venture College ile birlikte Defans Asistanı ve Özel Takımlar Koordinatörü pozisyonlarında görev alarak koçluk kariyerine başlangıç yapmış ve de kariyerini daha sonra Wroclaw Panthers takımında Defans Koordinatörü olarak devam ettirmiş olan Phillip Gremaud’la, takımın Defans Koordinatörü pozisyonunda görev yapması adına anlaşma imzaladı.

Öncelikli olarak yeni takımındaki pozisyonu için PJ Gremaud’a, daha sonra ise Istanbul Rams takımına başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir