Batuhan Kamalıoğlu, İstanbul Rams’le Anlaştı

Batuhan Kamalıoğlu, İstanbul Rams'le Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

İstanbul Rams, Batuhan Kamalıoğlu’nu Defansif Line Koçu Asistanı Olarak Kadrosuna Kattı

European League of Football’a katılmasından bu yana gerek koç, gerekse de oyuncu kadrosunda akıl almaz bir hız ile muhteşem güncellemeler gerçekleştirmekte olan İstanbul Rams, seriye bir yeni güncelleme daha ekledi ve Çankaya Cougars’ta başladığı oyunculuk kariyerini daha sonra defans tarafındaki koçluk çalışmalarına dönüştürmüş ve uzun yıllar boyunca yaptığı çalışmalarda ciddi tecrübeler edinmiş olan Batuhan Kamalıoğlu ile anlaştı.

Öncelikli olarak 2022 sezonunda İstanbul Rams için Defansif Line Asistan Koçu, Koç Rams’in pro takımı için ise Defansife Line Koçu olarak görev yaparak Rams organizasyonuna katkı sağlayacak olan sayın Kamalıoğlu’na, daha sonra ise yeni sezon için Rams organizasyonuna başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Bakınız: Sinan Erişen, İstanbul Rams’le Anlaştı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.