Kerim Uzun, İstanbul Rams’le Anlaştı

Kerim Uzun, İstanbul Rams'le Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

İstanbul Rams, Kerim Uzun’u Defensive Back Asistan Koçu Olarak Kadrosuna Kattı

İstanbul Rams, 2007’de Amerikan Futboluna başlamasından sonra 10 yıl boyunca sürdürdüğü oyunculuk kariyerinde Milli Takım adına forma giymiş ve milli takımımızın kaptanlığını yapmış olmasıyla birlikte, daha sonraki koçluk kariyerinde ise Bilgi Hunters’ın 3 Defansif Koordinatörlüğünü 1 yıl ise Baş Koçluğu üstlenmiş olan Kerim Uzun‘u Defensive Back Asistan Koçu olarak kadrosuna kattı.

Öncelikle, gerek ulusal anlamda kazandığı başarılar gerekse de uluslararası alanda elde ettiği tecrübeler çerçevesinde iki kariyerinde de sahaya büyük emek vermiş olan ve bu anlaşmayla birlikte İstanbul Rams’te Defensive Back Koçu Asistanı, Koç Rams’in Pro Takımında ise Defensive Back Koçu olarak görev alarak Rams organizasyonuna katkı olan sayın Uzun’a daha sonra ise yeni sezon için Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Bakınız: Batuhan Kamalıoğlu, İstanbul Rams’le Anlaştı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.