Sinan Erişen, İstanbul Rams’le Anlaştı

Sinan Erişen, İstanbul Rams'le Anlaştı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

İstanbul Rams, Sinan Erişen’i Ofansif Line Koçu Asistanı Olarak Kadrosuna Kattı

İstanbul Rams, oyunculuk kariyerinde Tight End / Wide Receiver pozisyonlarında Koç Rams adına forma giymiş ve daha sonra yine Rams’te Wide Receiver Koçu Asistanı olarak görev yapmış olan Sinan Erişen‘le anlaşarak, Erişen’i koç kadrosuna kattı.

2015’te yaşadığı sakatlık çerçevesinde oyunculuk kariyerini sonlandırdıktan sonra Koç Rams’teki koçluk kariyerine başlayan ve bu zamana dek çeşitli süreçlerde çeşitli büyük tecrübeler elde eden, ayrıca Rams organizasyonunun Yönetim Kurulunda da bir üye olarak yer almakta olan Erişen, 2022 sezonunda İstanbul Rams için Ofansif Line Koçu Asistanı, Koç Rams’in pro takımı için ise Ofansif Line Koçu olarak görev yapacak.

Öncelikli olarak 2022’de İstanbul Rams’e Ofansif Line Koçu Asistanı olarak, Koç Rams’in pro takımına ise Ofansif Line koçu olarak katkı sağlayacak olan sayın Erişen’e, daha sonra ise yeni sezon için Istanbul Rams’e başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Ayrıca Bakınız: Enes Üzümcü, İstanbul Rams’le Anlaştı

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.