Kasey Crosby, Istanbul Rams’e Katıldı

Kasey Crosby, Istanbul Rams'e Katıldı | Korumalı Futbol Türkiye
Görsellerin yerleştiriliş dizaynı Korumalı Futbol Türkiye Grafik Ekibi tarafından yapılmış; bununla birlikte görsellerin kullanımı için -Görsellerin Sahibi Olan- Istanbul Rams takımından gerekli izinler alınmıştır. Görsel ve telif hakları Istanbul Rams takımına aittir.

Istanbul Rams, Defensive Line Koçluğu İçin Kasey Crosby’yle Anlaştı

31 Ekim 2021 tarihinde, Andre Whyte‘ı Defensive Backs Koçu pozisyonunda kadrosuna katmış ve son 6 günde bununla birlikte toplam 3 yeni ismi kadrosuna katmış olan Istanbul Rams, bununla birlikte bugün ise; 28 Ekim 2020 tarihinde Yeditepe Eagles‘la Futbol Operasyonlarının Yönetimini üstlenmek üzere anlaşmış olan tecrübeli koç Kasey Crosby‘yi Defensive Line Koçu pozisyonunda kadrosuna kattı.

Daha önce Defansif Koordinatör ve Baş Antrenör pozisyonlarında Istanbul Cavaliers, Koç Rams ve Yeditepe Eagles takımlarında da koçluk yapmış ve aynı zamanda Global Scouting Network adına bölge danışmanlığı yapmakta olan Crosby, bundan böyle Istanbul Rams ile yoluna devam edecek.

Öncelikli olarak yeni pozisyonu için Kasey Crosby’ye, daha sonra ise Istanbul Rams takımına başarılar diliyor ve sonsuz iyi dileklerimizi yolluyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.