Colts, J'Marcus Webb ile Anlaşma İmzaladı | Korumalı Futbol Türkiye
Background Photo by Momoneymoproblemz / CC-BY-SA

Indianapolis Colts, J’Marcus Webb’i Kadrosuna Kattı

8-4’lük bir galibiyet serisiyle birlikte sezona devam eden Indianapolis Colts; tecrübeli Offensive Tackle oyuncusu J’Marcus Webb ile antrenman takımı için bir anlaşma imzalayarak oyuncuyu kadrosuna kattı.

J’Marcus Webb – Kariyer ve İstatistikler

2010 NFL Draft‘ının 7. round ve 218. sırasından Chicago Bears tarafından seçilmiş olan Offensive Tackle oyuncusu Webb, 16 Mayıs 2010 tarihinde Chicago Bears ile; 4 yıl süreli bir çaylak anlaşması imzalayarak profesyonel futbol kariyerine başlangıç yaptı.

Bu zamana kadar 7 farklı takımın -Chicago Bears, Minnesota Vikings, Kansas City Chiefs, Oakland Raiders, Seattle Seahawks, Indianapolis Colts, Miami Dolphins- kadrosunda bulunmuş olan Offensive Tackle oyuncusu Webb, toplamdaki 11 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca 95 maçta yer aldı.

11 sezonluk profesyonel futbol kariyeri boyunca yukarıda belirtilmiş olduğu gibi 95 maçta yer almış olan Offensive Tackle oyuncusu J’Marcus Webb; bu 95 maçın 73’ünde başlangıç oyuncusu olarak sahada kendisini gösterdi.

Önceki makaleJohnathan Joseph, IR Listesine Yerleştirildi
Sonraki makaleRobert Spillane IR Listesine Yerleştirildi
Selam! Ben Barboros Yılmaz, genç bir girişimci ve azimli bir sporcuyum. Küçüklüğümden beri teknoloji ve bilgisayarlar üzerinde meraklı olan bir kişiliğe sahibim. Şu anda Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme (Türkçe) Lisans bölümü öğrencisiyim. Aktif olarak hedeflerim ve projelerim üzerinde çalışmalar gerçekleştirmekteyim ve her geçen gün bilgime bilgi katarak kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Ayrıca Türkiye’nin En Büyük Amerikan Futbolu Portalı olan Korumalı Futbol Türkiye’nin, Bu zamana kadar onlarca insanın hayatını değiştirdiğine inandığım Milyarder Girişimci‘nin ve bu projeleri bünyesinde bulunduran Cregal‘in kurucusu ve yöneticisiyim. Aynı zamanda şu anda; yazılım, yatırım, borsa, spor, siyaset, uluslararası ilişkiler, finans, gayrimenkul ve girişimcilik gibi konularla da ilgilenmekteyim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here