Hunter Henry, Franchise Tag Hakkında Açıklama Yaptı

Hunter Henry, Franchise Tag Hakkında Açıklama Yaptı | Korumalı Futbol Türkiye
Photo by Catkin on Pixabay (Cropped)

Hunter Henry’den Franchise Tag Sözleri

Los Angeles Chargers‘ın franchise tag uyguladığı Hunter Henry, franchise tag ve kariyeri hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Los Angeles Chargers, 13 Mart 2020 tarihinde Henry‘e franchise tag uygulamış, Henry ise 16 Nisan 2020 tarihinde bu franchise tag’e imzasını atmıştı.

Hunter Henry, SiriusXM NFL Radio‘ya yaptığı açıklamada franchise tag hakkında düşündüklerini dile getirdi;

“Sanırım bu iyi, açıkçası bir şeyler yapmak istiyorum. Ben sadece; gelecekte ne olursa olsun rekabet etmek için sabırsızlanıyorum.

Şimdi, bir süredir sahalarda beraber oynadığım adamlarda tekrardan o sahaya çıkıp futbol oynamak için bir şansım daha var.

Konu ne olursa olsun, bu takımla tekrardan gelecekte sahaya çıkmayı ve 2020 sezonundaki potansiyelimizi görmeyi dört gözle bekliyorum. “

Bu zamana kadar Los Angeles Chargers kariyerinde 652 yard ve 55 yakalama istatistiklerini elde eden Hunter Henry, Los Angeles Chargers için oynamaktan hoşlandığını da açıkladı.

Franchise tag konusunda iyimserliğini belirten Henry ayrıca;

“Bir süre önce bazı görüşmeler yaptık, ancak o zamandan beri bir şey yapmadık. Umarım bu yaz bir şeylere karar verip bunu devam ettirebiliriz.” Sözlerini kullandı.

Hunter Henry: “Bu Sezondaki Şansımız Oldukça Büyük.”

Bu konuşmalardan sonra kendisine Los Angeles Chargers‘ın 2020 NFL Draft seçimlerinden Justin Herbert hakkında ne düşündüğü sorulduğunda Henry;

“Açıkçası onun Kaliforniya’da olması çok hoş oldu. Gerçekten ve gerçekten harika bir ekibimiz var. Eğer üç parçayı da bir araya getirebilirsek oldukça büyük bir şansımız var.” diyerek takımdaki oyuncu hakkında iyi düşüncelerini dile getirdi.

Açıkçası Hunter Henry‘nin yaptığı açıklamalara bakacak olursak Henry‘nin takımdaki oyuncular ile bir sorunu olmadığını, franchise tag’e iyimser baktığını ve takım içerisindeki birliği desteklediğini anlıyoruz.

Hunter Henry‘nin yaptığı açıklamlar ve Los Angeles Chargers takımından gelen diğer açıklamlar ise bizlere, bu sezonda Los Angeles Chargers‘ın oldukça iddialı olduğunu ve bu sezona damgasını vuracak takımlardan biri olduğunu açık ve net bir şekilde belirtiyor.

Son Güncelleme; Görsel İçerik & SEO Güncellemesi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir